סמנכ"ל התוכן של וואלה פורש מתפקידו לאחר 15 שנה בחברה

גדי להב, העורך הראשי של וואלה, יקבל אחריות מלאה לכל ערוצי התוכן אשר נוהלו עד עתה ע"י יהורם דילמאני

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

סמנכ"ל התוכן של וואלה, יהורם דילמאני, פורש מתפקידו לאחר 15 שנים בחברה. לדילמאני, שמכהן בתפקיד סמנכ"ל התוכן משנת 2004 לא נמצא עדיין מחליף. גדי להב, העורך הראשי של וואלה, יקבל אחריות מלאה לכל ערוצי התוכן אשר נוהלו עד עתה ע"י דילמאני. ערוצי הבידור, בהם VOD, מוסיקה ומשחקים, יועברו לאחריותו של סמנכ"ל המוצרים של החברה עידו אשד.

צילום: ברני ארדוב

דילמאני (40) החל לעבוד בוואלה ב-1997 וכיהן במגוון תפקידים במערך התוכן של החברה. בין היתר היה שותף להקמה ולעריכה של מגזין התוכן הראשון בוואלה - "וואלה היום", הקים וערך את וואלה ספורט ושימש כסגן עורך ראשי. במסגרת תפקידו הנוכחי, הוא פיתח את מערך התוכן של וואלה, הקים וניהל ערוצי תוכן דוגמת אתר הווידאו המשותף עם חברת yes ושירות ה-VOD של וואלה.

ברבעון השלישי לשנת 2011 עמדו הכנסות וואלה המשוקללות מהפעלת הפורטל וממכירת מוצרים על 55.1 מיליון שקל. באותו הרבעון רשמה החברה הפסד תפעולי של 1.1 מיליון שקל והפסד נקי של 1.9 מיליון שקל. החברה הסבירה בדו"חותיה כי הירידה ברווח התפעולי נבעה "בעיקר מהוצאות בגין רכישת תכנים, והוצאות השיווק והפרסום בקשר עם מוצרים ושירותים המוצעים באתרי החברה".

וואלה נחשב לאתר האינטרנט הגדול בישראל. על פי נתוני ועדת המדרוג לאינטרנט, עמדו שיעורי הגלישה בוואלה בחודש דצמבר על 2 מיליון ו-544 אלף גולשים לעומת 2 מיליון ו-552 אלף גולשים בנובמבר - ירידה של 8,000 גולשים לחודש. אחוז החשיפה לאתר עמד על 49.84% לעומת 50% בנובמבר. זמן השהייה החודשי הממוצע באתר עמד על 9 שעות ו-48 דקות לעומת 10 שעות ורבע בנובמבר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker