סלקום תפטר 140 עובדי מטה בעקבות המיזוג עם 013 נטוויז'ן

המנכ"ל ניר שטרן: "מרביתם של עובדי המטה, שיסיימו את תפקידם במסגרת המיזוג, הינם בעלי תפקידים חופפים"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים13

סלקום תחל בקרוב מהלך פיטורים של כ- 140 עובדי מטה, וזאת כחלק מהליך המיזוג עם חברת 013 נטוויז'ן. על המהלך יודיע היום במכתב לעובדים המנכ"ל הנכנס, ניר שטרן.

ניר שטרן, מנכ"ל סלקוםצילום: סיון פרג'

המנכ"ל כתב כי: "מתוך ראיה קדימה למיזוג המתהווה ורצון לשמר מקסימום עובדים משתי החברות, לא אוישו בחודשים האחרונים משרות שהתפנו במטה החברות. מרביתם של עובדי המטה, שיסיימו את תפקידם במסגרת המיזוג, הינם בעלי תפקידים חופפים שלא נמצאו להם תפקידים אחרים בפעילות הממוזגת. מדובר בכ-140 עובדי מטה משתי החברות שהעסקתם תסתיים לאחר הליך שימוע מסודר".

"אנו פועלים על מנת לסייע לעובדים, ועושים כל מאמץ במציאת מקומות עבודה חדשים. לשם כך, התקשרנו עם שתי חברות השמה שתלוונה ותסייענה במתן ייעוץ והדרכה מקיפה לאיתור משרה חדשה עד למציאת תפקיד. תנאי ההסכם מול חברות אלה כוללים תמרוץ מיוחד עבור כל עובד שתימצא לו עבודה".

"העובדים יהנו מתנאי פרישה טובים יותר מהסכם העבודה שלהם ויקבלו פיצוי נוסף על פיצוי הפיטורים לו הם זכאים על פי הסכם ההעסקה. כל אחת ואחד מהעובדים הוא עולם ומלואו וצר לנו על הכאב הכרוך בכך. יחד עם זאת, בהיבט הכולל של תהליך מיזוג של שתי חברות אשר מעסיקות אלפי עובדים והתחרות העזה בשוק, מדובר בהליך הכרחי".

שטרן טוען במכתב כי החברה תמשיך לגייס עובדי שירות ורומז כי במגזר העסקי ימוזגו מוקדי השירות של החברות, אך ללקוחות הפרטיים יישארו מוקדי האינטרנט והסלולר נפרדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker