מיני אקזיט במון אקטיב: משקיעים ועובדים יקבלו 300 מיליון דולר

קרן אינסייט פרטנרס הובילה השקעה חדשה במון אקטיב לפי שווי חברה של 5 מיליארד דולר ■ ההשקעה כולה שימשה לרכישת מניות מבעלי מניות קיימים ■ החברה פיתחה משחק שנוי במחלוקת שהפך לפרת מזומנים, וצפויה לסיים את השנה עם הכנסות של יותר ממיליארד דולר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

עובדים ומשקיעים בחברת הגיימינג מון אקטיב הולכים לקבל 300 מיליון דולר במסגרת השקעה חדשה בחברה. מי שהובילה את סבב ההשקעה היא קרן אינסייט פרטנרס האמריקאית, וכל סכום ההשקעה ישמש לרכישת מניות מבעלי מניות קיימים (סקנדרי). שווי החברה בזמן העסקה הוא 5 מיליארד דולר, גבוה פי ארבעה משווייה לפני שנתיים.

מון אקטיב הוקמה ב-2011 על ידי מולי אלבין. במשך כמה שנים פעילותה לא התרוממה, עד שהשיקה את (Coin Master) שעד היום רושם הצלחה מסחררת. במשחק יש מכונת מזל שבה מרוויחים מטבעות, ובאמצעותם אפשר להקים כפרים וירטואליים ולבזוז כפרים אחרים. השילוב של מכונת מזל במשחק הופך את המשחק לשנוי במחלוקת, משום שהוא מדמה קזינו. גם בעמוד האפליקציה באפסטור נכתב כי האפליקציה מוגבלת לגיל 17 ומעלה, בשל "מידה רבה מאוד של הדמיית הימורים". לחברה יש יותר מ-30 מיליון משתמשים פעילים ומעל 250 מיליון הורדות, הרוב המוחלט של משחק קוין מאסטר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות