גיגי לוי-וייס על העקרונות החשובים בהקמת מיזם: מצוות המייסדים ועד קצב צמיחה אידיאלי

ראיון עם גיגי לוי וייס, אחת הדמויות המוכרות בעולם היזמות ■ גיגי שיתף בקריטריונים המובילים מבחינתו להצלחה של מיזם ועל קרן ההשקעות שהקים בוואלי

לוגו של הפודקסט
The Tipping Point
גיגי לוי וייס בכנס של TheMarker
גיגי לוי וייס בכנס של TheMarker

בפרק הזה פגשנו את גיגי לוי וייס, אחת הדמויות המוכרות בעולם היזמות. לאחר ניסיונות שליליים וחיוביים בעולם היזמות ומספר משרות ניהוליות, מצא את עצמו משקיע במספר חברות. רצף השקעות מוצלחות גרמו לו להבין שעליו להפוך את נושא ההשקעות למשהו קצת יותר ממוסד ומהותי. הוא חבר למספר אנשים בוואלי והקימו את NFX - אקסלרטור וקרן השקעות של 150 מיליון דולר.

להאזנה לפרק >>>

NFX מתמקדת בחברות בשלבי סיד וסבב A בארץ ובארה"ב ומנסה להביא את החברות ל-Prodcut Market Fit ולנקודה בה אפקט הרשת (Network Effect) הוא הכי משמעותי עבורן.

גיגי בחר להדגיש בפני היזמים שביננו שתי נקודות מהותיות בעיניו: הדפנסביליות והמהירות - מדוע שתיהן כל כך קריטיות להצלחה של מיזם ואיך הוא בודק אותן. בנוסף לכך, גיגי דיבר על צוות המייסדים על כל גווניו - החל מההתנהלות הבסיסית, דרך היכולת לבודד משתנים ולהשיק MVP אמיתי ועד הנחישות הישראלית שלפעמים נמצאת בעוכרינו.

לוגו של הפודקסט

The Tipping Point | |The Tipping Point

מטרת הפודקאסט היא לשתף ידע בין יזמים. בכל פרק פוגשים אדם אחר מעולם היזמות, בין אם זה יזם, משקיע, עו"ד, מנהל מוצר, מעצב או איש שיווק והם משתפים בטיפים הכי חשובים שלהם, ליזמים שבינינו.

אני גלעד לבנת, נשוי למיכל ואבא של עמית, עמרי וניק הכלב. יזם בעברי וגם היום, מנהל מוצר במקצוע ונמנה גם בצוות של פודקאסט ניהול המוצר "מוצרלה". במקביל הקמתי את iSpace - מרחב חדשנות בתחום התעופה המפגיש סטארט-אפים בתחום התעופה עם חברות תעופה גדולות ואנשים בעלי ניסיון רב בתחומים הקשורים לתעופה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום