אסטרטגיה וטקטיקה: השיטות של בכירי השיווק ב-WalkMe, Sisnese ו-Bizzabo

שם הארוע - Marketers in the morning eatings pancakes ■ מקום - Bizzabo, תל אביב ■ תאריך - 05/06/19 ■ דוברים: מנהל ביצועי מכירות ב-Bizzabo, אלכס גרין; ראש רכישה ב-WalkMe, איליה גלזר; מנהלת ביקוש ב-Sisense, גליה נדבדוביץ'

אנשים שותים יין
מיטאפים מתארחים
מיטאפ
קרדיט: Bizzabo
אנשים שותים יין
מיטאפים מתארחים

במיטאפ לאנשי שיווק בהיי-טק שהתקיים במשרדי חברת Bizzabo בו השתתפו כ-70 איש, הרצו 3 בכירים בתחום בתעשייה על אסטרטגיה, פרסום וגיוסים.

אלכס גרין, מנהל ביצועי מכירות ב-Bizzabo, התמקד בבניית אסטרטגיות שיווק לעסקי B2B עם מעל ארבע שנות ניסיון בשיווק ובביצועים והתמחות בפיתוח תכניות על לשווקים. אלכס הצטרף לחברה ב-2018, וניצל את ההזדמנות להפוך את החברה למכונת שיווק משומנת.

קרדיט: Bizzabo

הרצאתו של איליה מ-WalkMe נגעה בנושא פרסום מקוון. איליה נמצא בתחום כבר מעל לעשור ובעל ניסיון של 7 שנים בשיווק חברות B2B. מומחה ביצירת מחלקות שיווק חיובי מאפס ומדידתן.

קרדיט: Bizzabo

גליה נדבדוביץ’ מ-Sisnese, דיברה על שיווק גיוסים. כדי להוביל את צוות החלומות של תריסר אנשי שיווק, גליה ראתה את חברת Sisense גדלה מ-17 ל-600 עובדים. גליה מובילה את הקבוצה האחראית על 80% מקווי המכירות ומשלבת אסטרטגיות שיווקיות עם טכנולוגיה לביצוע קמפיינים שיווקים יעילים ומדידים.

קרדיט: Bizzabo

תגיות:

אנשים שותים יין

מיטאפים מתארחים | |מיטאפים מתארחים

פספסתם מיטאפ? בא לכם להקשיב שוב להרצאה מעולה? בבלוג 'מיטאפים מתארחים' תקבלו הצצה למיטאפים מקצועיים בעולם ההיי-טק כפי שתיעדו ושלחו אלינו מארגני האירוע. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker