צפו: כמה סקיצות זה "מספיק" והתפקיד החדש למעצבים בהיי-טק

שם הארוע - Work methods ■ מקום - Soluto Event Hub, ת"א ■ תאריך - 29.12.2018 ■ דוברים - עדי תמשס, Senior Product Designer בסולוטו; שחר מור, UX Prototyper בוויקס

אנשים שותים יין
מיטאפים מתארחים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מיטאפ, מיטאפים
קרדיט: מירב אורן

איזו אחריות יש בתהליך התעדוף כמעצבים? איך מחליטים מה חשוב ומה יחכה לסבב הבא? כמה זמן להקדיש למחקר? כמה סקיצות זה "מספיק"? במיטאפWork methods של קהילת Startup Designers שהתקיים ב-Soluto Event Hub במשרדי סולוטו, דיברו כ-150 מעצבים בהיי-טק על לחיות בשלום עם הפרפקציוניזם שלנו כמעצבים ועדיין להוציא מוצרים טובים מבלי להתפשר על החוויה של המשתמשים שלנו.

עדי תמשס, Senior Product Designer בסולוטו סיפרה איך מוצאים את הסוויט ספוט של מינימום מאמץ ומקסימום ערך בעיצוב חווית משתמש.

קרדיט: SOLUTO

שחר מור, UX Prototyper בוויקס, דיברה על התפקיד שלה, שחקן חדש בצוות שמאפשר לגשר על הפערים בין עולמות העיצוב והתכנות. בהרצאה שיתפה בחוויה אישית וכיצד היא עוזרת למעצבים להרגיש את המוצר או הרעיון שלהם החל משלב התכנון והאפיון ועד להצגת הרעיון. שחר הציגה את השימוש במקצוע זה בשלבים מוקדמים של תהליך העבודה, שעוזר לצוות לקבל החלטות נכונות יותר ובסופו של דבר לשחרר מוצרים עם חוויה טובה יותר.

מיטאפ
צילום: טל גרוס
מיטאפ
צילום: רעות גולן
מיטאפ
צילום: רעות גולן
אנשים שותים יין

מיטאפים מתארחים | |מיטאפים מתארחים

פספסתם מיטאפ? בא לכם להקשיב שוב להרצאה מעולה? בבלוג 'מיטאפים מתארחים' תקבלו הצצה למיטאפים מקצועיים בעולם ההיי-טק כפי שתיעדו ושלחו אלינו מארגני האירוע. 

תגובות