איך מוכרים בינה מלאכותית?

שם האירוע – The Secret Sause to scale up your AI startup ■ מקום – משרדי חברת דיאלוג ■ תאריך – 27.10.19 ■ מרצים: טל טרוסמן, מנכ"לית חברת דיאלוג; רם בן יהודה, OrCam COm; ג'קס אבוטבול, Verbit CMO; קייל גידנס Edgecase.ai, CEO

אנשים שותים יין
מיטאפים מתארחים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל טרוסמן, מנכ"לית חברת דיאלוג, מקבוצת SQLink
טל טרוסמן, מנכ"לית חברת דיאלוג, מקבוצת SQLinkצילום: יח"צ
אנשים שותים יין
מיטאפים מתארחים

במיטאפ The Secret Sause to scale up your AI startup, שאירחה דיאלוג, חברת ההשמה להיי-טק, השתתפו 100 אנשים.

המיטאפ כלל בין היתר הרצאות של טל טרוסמן, מנכ"לית חברת דיאלוג, רם בן יהודה, OrCam COO, ג'קס בוטבול, Verbit CMO, קייל גידנס Edgecase.ai, CEO

המיטאפ עסק באספקטים העיקריים שאחראיים להצלחה של סטארט-אפים, וסיפק כלים להפיכת כל מיזם בינה מלאכותית למוצר מנצח. במיטאפ, שהתנהל בפורמט של Ted-Talk, השתתפו דוברים ששיתפו מניסיונם בפרקטיקות ואסטרטגיות בתחומי גיוס כספים, שיווק, גיוס טלאנטים ועוד.

קרדיט: יח"צ

Global operation for AI company – רם בר יהודה COO חברת Orcam

רם בר יהודה שיתף על הדרך, האתגרים והתובנות שאספה חברת Orcam במהלך פעילותה, והציע נקודות למחשבה בנושא תפעול אופרציה גלובלית של AI. בר יהודה הסביר כי צוואר הבקבוק הכי גדול בנושא של פיתוח מערכת עומדת הוא שלב איסוף הנתונים. עוד עסק בר יהודה בלבטים ובקבלת ההחלטה בנושא השוק אליו מיועד הפיתוח, כיצד מגיעים לשוק הרלוונטי, ועל מי האחריות לתמיכה בלקוחות החברה ובמוצר עצמו. לסיכום הזכיר בר יהודה שיש חשיבות רבה כמובן גם למגבלות הרגולציה, צרכי אחסנה, וכן התאמת פתרונות לתחום שילוח המוצרים.

קרדיט: יח"צ

How to communicate your AI value – ז'ק בוטבול, CMO בחברת Vermit

אבוטבול, פתח את הרצאתו בהסבר על חשיבות התייחסות החברה לAI כמרכיב המסייע ומניע את הפיתוח, אך לא כמוצר הסופי. אבוטבול הסביר כי למרכיב הAI יש מגבלות ולכן יש חשיבות רבה להדרכה ו"אימון" של הטכנולוגיה על מנת לעשות בה את השימוש המתאים, וזה היתרון שיש לשכבת הידע האנושית, המאפשרת לתרגם את המוצר הממשי, שמותאם לצרכי השוק. עבור חברת Verbit, התחרות בשוק היא זו שהכתיבה את פיתוחו של המוצר ובעיקר את הדרך שבה הוצגו היתרונות של המוצר ללקוחות. אבוטבול התייחס להזדמנות השונות שיש בכניסה לשווקים שונים, גם כאן, יש חשיבות רבה למיצוב הטכנולוגיה, כמי שמציעה פתרון תומך.

קרדיט: יח"צ

Talent up your Startup – טל טרוסמן, מנכ"לית חברת דיאלוג

טרוסמן דיברה על הדרכים לגייס את ההון האנושי שיעזור להצעיד את הסטארטאפ קדימה. על מנת להצליח לגייס את ההון האנושי הטוב ביותר יש לייצר תהליך סינון וקבלה שהוא מהיר וזריז. חשוב לבנות את ההסבר על פעילות החברה, מהו הערך הנוסף שהיא מציעה לעובדים וכן מה בדיוק הדבר שאותו מחפשים לגייס. טרוסמן ציינה שככל שהצוותים הטרוגניים יותר עולות רמות התפוקה. יש חשיבות רבה יש גם להגדרת תהליך הגיוס, מה יהיה אורכו ומיהם בעלי התפקידים שישתתפו בו. אחרי הפגישה עם המועמד ותהליך קצר שלא עולה על חודש, חשוב לזכור שאי אפשר להבטיח שהמועמד יבחר לאייש את המשרה, וכן יש לתחום את הזמן למתן תשובה בתקופת זמן קצובה. על מנת להתעלות על שאר ההצעות אפשר לציין את האיזון בין בית לעבודה, שיחה עם היזם כדי לשתף אותו בחזון החברה והצגה של השמות המוכרים בחברה.

קרדיט: יח"צ

Scaling Sales of a Product Customers Need – קייל גיבנס, CEO בחברת Edgecase.ai

גיבנס הסביר כי הדבר הכי חשוב, לפני שמתחילים פעילות, הוא לבדוק האם הפתרון שפיתחתם מציע פתרון לבעיה קיימת, שהיא רלוונטית לשוק מסוים. לקוחות, מסביר גיבנס, אינם מעוניינים לשמוע, לראות או "לדבר" עם הטכנולוגיה שעומדת מאחורי הפתרון, אלא אם היא מדברת בשפה שלהם. עבורם, כדי לבצע מכירה יש להדגיש את הפתרון שהוא מציע לבעיה קיימת. לדוגמא, אחת מהבעיות הגדולות של תחום הAI הוא החוסר בדאטה קיים. חברת Edgecase.ai מציעה פלטפורמה הכוללת דאטה נרחב לשימוש בחברותAI , המותאם לצרכי הפיתוח שלהן.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

ירוחם אקסלרטור מיינדסט 2019

"סבב הגיוס הראשוני התבסס על חלום, עכשיו הוא התחבר למציאות"

גילעד אלטשולר. "זקן אחד, אלטשולר, הזהיר - ואף אחד לא שמע"

הוא צדק? הסיכון גדל, ונבואת הזעם של אלטשולר עלולה להתגשם