ניו זילנד-לונדון-תל אביב: המסע של היזמת נועה שפיר שגייסה 5 מיליון דולר עם מצגת

על שימוש במתודולוגיה אקדמית למציאת רעיון, גיוס סיד של חמישה מיליון דולר עם מצגת בלבד, גיוס עובדים ובניית צוות

הסטארטאפיסטיות
הסטארטאפיסטיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
נועה שפיר
נועה שפירקרדיט: איציק רובין

לאחר טיול לניו זילנד כשהיא מצוידת בתואר כפול מאוניברסיטת תל אביב במתמטיקה ומדעי המחשב וניסיון קצר כעובדת בגוגל, החליטה נועה שפיר להצטרף לבן זוגה וחבר ילדותו ולהקים יחד סטארט-אפ.

האזינו לפרק >>>

בניגוד להרבה מיזמים שקמים מתוך כאב אישי, החליטו השלושה לאמץ מתודולוגיות מחקר אקדמיות, לחפש את התחומים הבוערים בשוק ולנסות לבחון האם יוכלו לספק פתרון מבריק. תחילה פנו לעולם הוידאו ושידור ברשת אך לאחר פגישה עם משקיע החליטו לרדת מהרעיון ולחזור לשולחן הרעיונות ולחפש תחום חדש.

הרעיון החדש שמצאו ענה על כל שלושת הקריטריונים שהציבו לעצמם: תחום חם עם שוק גדול שאינו צפוף מדי בתחרות, יכולת חידוש וערך אמיתי ואמונה מלאה של שלושתם בפתרון.

כך נולד אדנייט שבהמשך הדרך שינה את שמו לאודו - פתרון אבטחה המייצר רשת וירטואלית מבוזרת וממודרת באופן דינמי על סמך מאפיינים פרסונליים שונים. עם דמו קונספטואלי, ניתוח שוק מבוסס מחקרי גרטנר ועוד, נסעו השלושה ללונדון להיפגש עם אנשי אבטחה בכירים בגופים ובנקים גדולים ומוכרים. כשחזרו לאחר חודש עם משוב נלהב והבעת אמון במוצר החליטו לצאת לסבב גיוס ומצאו עצמם עם 5 מיליון דולר בבנק משלוש קרנות נחשבות לאחר שנפגשו בסך הכל עם עשרה משקיעים.

כיום, כמעט שנתיים לאחר הגיוס, עם צוות של 15 איש ומוצר בפיתוח יש לנועה שפיר הרבה תובנות בהן שיתפה אותנו.

התוכנית בשיתוף הרדיו הבינתחומי FM 106.2. תודה לעדי בן עוז המפיקה שלנו. מוזמנות לשאול את נועה ואותנו שאלות בקבוצת הפייסבוק של הסטארטאפיסטיות. עברנו את 3,500 החברים וחברות בקבוצה, עזרו לנו להגיע ל-5,000! האזנה נעימה.

הסטארטאפיסטיות

הסטארטאפיסטיות | |הסטארטאפיסטיות

פודקאסט על יזמות שחולמות ומגשימות.

ליבליב פיב

Founder & CEO @ Fetch
יזמת סדרתית, מנטורית באקסלרטורים ופועלת להעלאת מספר הנשים בסצנת היזמות

לאתר "הסטארטאפיסטיות"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker