הארץ
להצטרפות
הגיע הזמן להשקיע בבעלי המניות שלכם
E

שירות חדש ב- TheMarker נותן מענה לאתגרים העיקריים של החברות הציבוריות: שיפור הקשר עם בעלי המניות, גיוס משקיעים והגדלת מחזורי המסחר

המוצר IR PRO מספק לחברות הציבוריות פלטפורמה עשירה להעברת מסרים והודעות בעלות ערך מוסף למשקיעים: הגברת השקיפות, הקלה בניתוח דוחות כספיים ופנייה ישירה של מנהלי החברות לציבור המשקיעים באמצעות סרטוני תדמית ייחודיים. כל זאת באמצעות חשיפה חסרת תקדים בפורטל TheMarker Finance ובעמוד הבית של אתר TheMarker. הדיווחים מתפרסמים באחריות החברות המפרסמות, ואינם נכתבים ע״י כתבי TheMarker.

המוצר המיועד לחברות הציבוריות בכלל ולחברות הבינוניות והקטנות בעיקר. מנהלי החברות, אם גם אתם מעוניינים להשקיע בבעלי המניות, למשוך משקיעים חדשים ולהגדיל לאורך זמן את מחזורי המסחר במניות החברות שלכם – הצטרפו עוד היום ל-IR PRO.

סרטוני תדמית: מיתוג שמשדר מקצוענות

בפעם הראשונה בשוק ההון הישראלי, ה-IR PRO מאפשר למנהלי חברות ציבוריות לפנות ישירות למשקיעים קיימים ופוטנציאליים בסרטוני תדמית מיוחדים שיציגו את פניה של החברה. כך מקבלים המנהלים הזדמנות להציג בפני ציבור המשקיעים את החברה על שלל רבדיה: מוצרים, טכנולוגיות, הזדמנויות, אתגרים ומעל לכל – את חזון החברה וההנהלה.

מנהלי חברות ציבוריות הנסחרות בוול סטריט נוהגים מזה שנים לדבר ישירות למשקיעים בפלטפורמות מצולמות. עכשיו גם למנהלים הישראלים ניתנת ההזדמנות לכך.

לראשונה בישראל: דו"חות כספיים אינטראקטיביים

בעידן עודף המידע, משקיעים רבים מתקשים לקרוא ולנתח דוחות כספיים של חברות, למרות החשיבות הרבה שבדבר. ה-IR PRO מציע לחברות להקל על המשקיעים באמצעות ניתוח אינטראקטיבי ראשון מסוגו של דוחות כספיים – כולל הסברים לאירועים חריגים שהתרחשו מדי רבעון.

כך יוכלו המשקיעים לקרוא במהירות יחסית ניתוח עשיר של דוחות כספיים רבעוניים בטווח זמן של ארבע שנים, מה שיספק להם כלי חשוב לקבלת החלטות השקעה ויגביר את השקיפות של החברה כלפי ציבור המשקיעים.

דיווחי חברות: המסרים שלכם - ישירות למשקיעים

ה-IR PRO יאפשר לחברות הציבוריות לפרסם דיווחים למשקיעים, במקביל או בנוסף להודעות המדווחות לבורסה. החברות יקבלו שליטה מלאה על תוכן הדיווחים וגם על הכותרות, ויוכלו להעביר את המסרים החשובים להן לידי ציבור המשקיעים. הדיווחים יפורסמו הן בדפי המניות של החברות והן בעמוד הבית באתר TheMarker.

מדובר בכלי חשוב ועוצמתי עבור החברות הציבוריות, אשר מאפשר להן להגיע לכלל המשקיעים בשוק ההון בכל רגע נתון ובאופן מיידי. בין אם מדובר בהודעות שאינן מחויבות בדיווח לבורסה אך עשויות לעניין את המשקיעים, הודעות חשובות שלא קיבלו תהודה תקשורת נאותה או הודעות שמטרתן לספק הבהרה למשקיעים בעקבות אירוע שלילי – דיווחי החברות ב-IR PRO הם כלי חובה לכל חברה ציבורית.

קידום IR PRO באתר TheMarker

קידום IR PRO באתר TheMarker Finance