מספר ההצבעות עד כה: xxxxx

חוכמת ההמונים

גולשי TheMarker בוחרים את חברת התעופה הטובה ביותר

השוואת טיסות – חוכמת ההמונים

יותר מ-2 מיליון ישראלים עוברים בחודשי הקיץ דרך נמל התעופה בן גוריון בטיסות למאות יעדים בעולם עם אחת מ-54 חברות תעופה שפועלות בנתב"ג. טיסות לחו"ל הפכו למוצר צריכה פופולרי בשנים האחרונות והישראלים גם למדו איך למצוא את מחיר הטיסה המשתלם ביותר ואת הדילים הטובים ביותר בטיסה אל מעבר לים. בפרויקט נוסף בסדרת "חוכמת ההמונים" שמפרסם TheMarker אנחנו פונים אליכם, הטסים, כדי להיעזר בכם בבחירת חברת התעופה הטובה ביותר לנוסע הישראלי. אנחנו מבקשים לשמוע את דעתם של מי שטסים לנופש או לצרכי עבודה בחברות התעופה הסדירות: אתם, לקוחות חברות התעופה. אתם, שלעתים נאלצים לשבת בטיסה במשך 10 שעות ויותר ונעזרים בשירותי הקרקע של חברות התעופה לפני הטיסה וגם לאחריה.

איך עושים את זה?

עבור הסקר בחרנו את 10 חברות התעופה הסדירות הגדולות ביותר שטסות מנתב"ג ואליו (לחברות שמפעילות טיסות שכר, או טיסות זולות, נתייחס בסקר נפרד) ועכשיו התור שלכם לספר לנו מניסיונכם האישי איך עברה עליכם הטיסה לחו"ל. לכל חברה שעמה טיילתם ואתם מכירים תוכלו לתת ציון (מ-1 הכי נמוך, ועד 5) בשישה קריטריונים: מחיר, רמת שירות כללית, עמידה בלוחות זמנים, מגוון יעדים, איכות אוכל והבידור בטיסה והמרווח בין המושבים במטוס. אנחנו נאסוף ונשקלל את הנתונים, שיוצגו בטבלה מרכזת שתציג את המוביל והמדורג אחרון בכל קטגוריה.
בעזרתכם, נוכל לערוך את סקר שביעות הרצון הפומבי המקיף ביותר שנערך לחברות התעופה הסדירות המובילות הטובות ביותר ולקבל עליהן נתוני אמת. התוצאות יוכלו לעזור לכם לבחור את חברת התעופה שבה תבחרו לנופש הבא שלכם, ולמשתמשים אחרים להחליט מאיזו חברה לרכוש כרטיסי טיסה המשתלמים ביותר.
תודה!

תוצאות ההצבעה עד כה

התוצאות

החברה הטובה ביותר

מחיר

רמת שירות כללית

עמידה בלוחות זמנים

מגוון יעדים

איכות הבידור בטיסה

מרווח בין מושבים

הטבלה המרכזת

איירופלוט אייר פראנס אליטליה יונייטד איירליינס בריטיש איירוויס אל על לופטהאנזה סוויס טורקיש איירליינס אוקראיין אינטרנשיונל
מחיר 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
רמת שירות כללית 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
עמידה בלוח זמנים 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
מגוון יעדים 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
איכות הבידור בטיסה 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
מרווח בין המושבים 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
סה"כ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 ערך נמוך 5 ערך גבוה

כיצד מחושבות התוצאות בטבלה?
כל דירוג בטבלה הוא הציון הממוצע שהעניקו אלו שדירגו אך ורק את אותה קטגוריה בחברת תעופה ספציפית. החברה המובילה בכל קטגוריה בטבלה - היא זאת שקיבלה את הציון הממוצע הגבוה ביותר מקרב הגולשים שהצביעו לאותה קטגוריה באותה חברה. ייתכן שלחברות תעופה פופולריות יותר יהיו יותר הצבעות בקטגוריות השונות, אבל כיוון שמדובר בציון ממוצע, אין לכך כל השפעה על הציון הסופי.

Powered By: