מיזם הרכישה המאורגנת שמוזיל מחירים

וגם: האתר שיאפשר לכם לרשום חברה חדשה בלי לצאת מהמשרד והכנס השנתי של מרמלדה מרקט

אורן מג'ר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורן מג'ר

המיזם שמציע רכישה מאורגנת - גם בעסקים קטנים

Shopiz הוא אתר אינטרנט חדש המציע הוזלת מחירים באמצעות חיבור בין צרכנים לרכישה חברתית. כך זה עובד: העסק מפרסם הצעה למוצר עם מחירים מדורגים, שיורדים ככל שיותר אנשים ירכשו אותו ביחד. הקונים יכולים לרכוש את המוצר, לשתף את הרכישה וליהנות ממחיר נמוך בהתאם לכמות הרוכשים.

"הבאנו את הרכישה המאורגנת מהעולמות של דירות ומכוניות לעולמות האינסופיים של מוצרים יומיומיים, ביניהם מוצרים זולים מאד. מדי יום החנויות הרשומות בשופיז מבצעות מאות מכירות", אמר מייסד המיזם, גלעד ברובינסקי, לשעבר סמנכ"ל השיווק של חברות התיירות דיזנהאוז והדקה ה-90. הפלטפורמה זמינה באתר ובאפליקציה.

"הבאנו את הרכישה המאורגנת מהעולמות של דירות ומכוניות"צילום: מתוך אתר Shopiz

לרשום חברה חדשה - בלי לצאת מהמשרד

רישום חברה חדשה אינו תהליך מסובך, אולם הוא מלווה בבירוקרטיה ופגישה עם עורך דין. חברת ettorney מציעה פלטפורמה אינטרנטית המקצרת את משך ההרשמה של חברה בע"מ. לדברי היזמים, התהליך מתנהל בשלושה שלבים: מייסד החברה ממלא באתר טופס מקוון; עורך דין מטעם האתר יוצר קשר עם המייסד לתיאום מועד לחתימה על המסמכים; והמייסד מקבל בדואר אלקטרוני בתוך כ-24 שעות תעודת התאגדות הכוללת את שם החברה ומספרה (ח.פ.).

המערכת המקוונת של ettorney בודקת באופן אוטומטי במאגר רשם החברות האם שם החברה המבוקש פנוי, ומספקת תוך כדי ההליך מידע לגבי כמות הון מניות מוקצה ורשום מומלצים. במהלך רישום החברה, מספקת הפלטפורמה למייסדי החברה הסברים בנוגע למסמכים המשפטיים ולמונחים משפטיים בסיסיים הקשורים בהקמת חברה בע"מ. ettorney מטפלת בכל המסמכים הנדרשים להקמת חברה ובכללם טופס הגשת מסמכים, בקשה לרישום חברה, תצהיר בעלי מניות ראשונים, תצהיר דירקטורים ראשונים ותקנון התאגדות, לצד התהליך המלא של אימות החתימה. עלות השירות הנה 499 ₪ לפני מע"מ.

1,000 בעלי עסקים בכנס השנתי של מרמלדה מרקט

למעלה מ-1000 בעלי חנויות ועסקים קטנים הגיעו לכנס השנתי הראשון לבעלי חנויות של מרמלדה מרקט, שהתקיים השבוע בקולנוע לב בתל אביב. הכנס הופק במטרה לעודד ולקדם את החנויות והעסקים הקטנים במרמלדה מרקט, והוא התמקד בצמיחה ובידול של מותגים עצמאיים בעולם ה-E-commerce.  

המותג האינטרנטי הישראלי החל את דרכו בניוזלטר יומי ובהמשך הצטרף אליו מרמלדה מרקט, מתחם קניות אינטרנטי לתחומי העיצוב והיצירה העצמאית המחבר בין קונים לבין יוצרים ויזמים עצמאיים המעוניינים למכור את תוצרתם. באתר פועלים למעלה מאלף חנויות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker