מצעד האייפון השבועי: שליחת SMS בחינם וללא הגבלה

אפליקציית הסמסים אפילו לא תדרוש מהחברים להוריד אותה בעצמם, האפליקציה שעושה לכם סדר בכל הקופונים ויונדאי חוסכת לכם שריטות מיותרות בחנייה

המדור השבועי של TheMarker ו-Positive Mobile שסוקר אפליקציות חדשות בעברית בחנות היישומים הישראלית, תזוזות גדולות, כניסות חדשות למצעד ועוד. הנתונים נכונים לבוקר ה-16 ביוני, 2011.

השבוע במצעד יש כמה אפליקציות מעניינות תוצרת כחול לבן הן עבור אייפון ואייפוד טאץ' והן בחנות האייפד.

אפליקציית שליחת SMS חינם מוצלחת היא סמסים בחינם Text2Me Free SMS וכבר יום לאחר השקתה היא במקום השני בחנות. האפליקציה למעשה הושקה מחדש תחת שם חדש והיתה קיימת בחנות בשם TextMe. הגרסה הנוכחית מצוינת ומאפשרת שליחת סמס לכל מספר בין אם המשתמש הוריד את האפליקציה ובין אם לאו. ניתן לשלוח סמס אישי, סמס קבוצתי ושילוב חינמי של אמוטיקונים בהודעה. לאחר רישום לאפליקציה, ניתן לקבל מספר נייד חדש וממנו לתקשר עם כל רשימת התפוצה באמצעות המספר החדש. הרישום הוא באמצעות הזנת מספר הטלפון האמיתי בשילוב בחירת שם משתמש וסיסמה או באמצעות חיבור לפייסבוק. באופן כללי, האפליקציה מאוד מניעה לפעולה להזמנת חברים כאמצעי להפצה באמצעות פייסבוק, מייל או סמס. האפליקציה מתאימה גם לאייפוד טאץ' וגם לאייפד. השימוש בגרסת האייפון והאייפד נוח מאוד, קל לשימוש ומן הסתם יחסוך לכם הרבה כסף של שליחות סמס.

בחמישיה הראשונה, ואחרי שבוע בחנות, אפליקציית תבוא: אתר קניות חברתי שמהווה אגרגטור לאתרי הדילים האחרים כמו דיל היום, 2 BUY, BIG DEAL ועוד. יש הרבה אתרי קניות חברתיות שצצו להם בישראל ולא מעט אתרים המאגדים דילים ממספר אתרים אחרים. הבידול שמנסה להביא איתו "תבוא" הוא שההנחות הן בגובה של 50% ומעלה. האפליקציה היא נגזרת של אתר האינטרנט, פשוטה ונוחה לשימוש. המידע פרוש באופן נכון על המסך. יש אפשרות ניווט על פי סוג מבצעים (מסעדות, ספא, בידור, ילדים וכו'), ניווט על פי אזורים וכוללת פונקציית LBS מתבקשת. ניתן לנווט גם על פי פרמטרים אחרים כמו פופלריות, מחיר, זמן מעליית ההצעה לאוויר ועוד.

כאשר רוצים להתקדם הלאה, כמו להירשם לאיזה דיל, הנוחות נעלמת. לחיצה על כפתור "תבוא" שולחת לאתר המקורי המציע את הדיל, אך האתרים אינם מותאמים ולכן חווית המשתמש פחות חלקה. אפשר ללחוץ על כפתור בתחתית המסך של עמוד הדיל ואז לקבל את מקום בית העסק על מפה. עם זאת, לחיצה עליו זורקת את המשתמש מהאפליקציה. לכל אוהבי הדילים והצרכנים מוטי המחיר במיוחד...תורידו ותבלו.

ערוץ 10 משיק אפליקציית וידיאו בשם ערוץ 10. האפליקציה בנויה היטב והדבר הראשון שבולט לעין זה שחווית המשתמש והממשק מותאמים למצב Landscape, קרי שהשימוש באפליקציה הוא במצב רוחבי. זוהי התאמה מעניינת ונכונה לשימוש המרכזי של האפליקציה שהוא צפייה בווידיאו שנעשה במצב זה.

ברמת התוכן, ניתן לצפות ב-VOD בפרקים שלמים של הסדרות המובילות של ערוץ 10 ישירות מהעמוד הראשי של האפליקציה. מסך האפליקציה מחולק לשניים: חלק תוכן מרכזי ואזור ניווט בצד שמאל בו ניתן לבחור בקלות בין הסדרות השונות ולאחר מכן מבין הפרקים בסדרה שבוחרים. באפליקציה יש גם אזורים אחרים מעבר ל-VOD של סדרות: אזור LIVE בו ניתן לצפות בשידור ישיר בערוץ, אזור חדשות שבו ניתן לבחור לראות את כל תוכניות האקטואליה של ערוץ 10 , אזור מזג אוויר שנותן תחזית מעודכנת בווידיאו מתוך החדשות ואזור "מיוחדים" שמביא למשתמשי האפליקציה קטעים שלא עלו למסך כמו פספוסים וקטעים שנשארו על רצפת חדר העריכה לפני השידור הטלוויזיוני. איכות הווידיאו מצוינת - הווידיאו ברור, עובד חלק, נטען מהר ולא נתקע. באופן כללי, ניתן לראות גידול משמעותי בצריכת וידיאו בטלפונים חכמים ואפליקציה זו בהחלט מהווה תשובה מצוינת עבור משתמשי האייפון לצריכת תכני ערוץ 10.

Mooniz הוא משחק טוב מאוד, שפותח על ידי ישראלים והצליח במדינות שונות בעולם בכמות הורדות. זהו משחק פאזל התאמת צבעים פשוט יחסית להבנה, אבל מאוד מוקפד בפרטים. צריך למצוא לפחות 3 מוניז באותו צבע ולפוצץ אותם על ידי נגיעה. היצורים חמודים מאוד ובהחלט ניכר שהושקעה הרבה מחשבה ועבודה באיפיון הדמויות ובפס הקול של המשחק. מעבר לכך יש הפתעות שונות במהלך המשחק שאותן נשאיר לכם או לילדיכם לגלות. המשחק כעת במקום הראשון בחנות החינמית בישראל, לאחר שהיה בעבר בתשלום.

חברת הרכב יונדאי בולטת עם אפליקציה חדשנית וייחודית - Hyundai iPark - לבעלי רכב מאחד הדגמים של יונדאי. האפליקציה מאפשרת לנהג היונדאי לבדוק אם הוא נכנס או לא לחניה אקראית. זה לא גימיק, אלא כלי פונקציונלי אמיתי ובעל ערך מוסף לעזרת הנהגים. ראשית, צריך לבחור את סוג הדגם, לאחר מכן יש לעמוד כך שמראת הרכב מקבילה לפגוש הרכב החונה הקרוב. לאחר מכן, יש לצלם את לוחית הרישוי של הרכב הרחוק, להכניס אותו לתוך ריבוע לבן שמופיע על המסך. האפליקציה מייצרת חישוב גיאומטרי ונותנת אינדיקציה אם הרכב נכנס למקום החניה הפנוי או לא. התהליך נוח לשימוש וקצר והאפליקציה עובדת היטב. בנוסף לפיצ'ר מרכזי זה של האפליקציה, ניתן למצוא גם אולמות תצוגה ומרכזי שירות על פי קרבה למקום (שימוש ב-GPS של המכשיר). בהחלט מומלץ להורדה למחזיקי יונדאי.

באייפד השבוע, כחלק כנראה משבוע הספר העברי, אנו רואים אפליקציות ספרים בולטות.

בחנות בתשלום במקום הראשון, אפליקציית "גוליבר בארץ לילפוט" - סיפור מסעותיו של גוליבר. השימוש באייפד מאפשר חוויה עשירה ואינטראקטיבית ואכן מפתחי האפליקציה עשו עבודה מצוינת הן ברמת הגרפיקה והן ברמת האינטראקציה. הילדים יכולים לעזור לגמדים להאכיל את גוליבר, לעזור לגוליבר לעצור את ספינות התוקפים ולהציל את ממלכת ליליפוט, לכבות שריפה בארמון ועוד. האפליקציה במקום ראשון, כנראה גם משום שהיא מוצעת בהנחה: ההורדה בתשלום ב-0.99 דולר במקום ב-3.99 דולרים, מחירה הרגיל.

בחנות החינמית, במקום הראשון אפליקציית "עברית" - מיזם קורא הספרים הדיגיטלי של ניופאן וסטימצקי. בהתחלה השיקו קורא דיגיטלי ייעודי למיזם, אך כעת, עם התפתחות האייפד ושוק הטאבלטים, יצאה אפליקציה מתאימה. האפליקציה מאפשרת להוריד מגוון רחב של ספרים לקריאה הן רבי מכר עכשוויים והן קלאסיקות. הממשק נוח וטוב ויש פיצ'רים מתבקשים כמו התאמת בהירות המסך, שינוי גודל הפונט, חיפוש בספר, זכירת המקום בו הפסקנו לקרוא ופתיחה מאותו מקום ועוד. האפליקציה הושקה לא מכבר וכעת יש מבצע: עם ההורדה של האפליקציה מקבלים רב מכר אחד חינם. זו בהחלט דרך מצוינת לגרום להתנסות אצל הצרכנים ולבטל חסם מחיר ראשוני. אנחנו מאמינים שעם ההתנסות הראשונית הזו יורידו עוד כותרים בתשלום. עלות הספרים משתנה מספר לספר, כמו בחנויות הספרים הפיזיות.

נתראה בשבוע הבא,

Positive Mobile היא בבעלות WEB3.0 וצחי שטיין הפועלת כחברת המדיה הסלולרית המובילה בישראל. החברה מייצגת בבלעדיות את מכירת המדיה בסמארטפונים של Ynet, ערוץ הספורט, TheMarker, הארץ, nrg-מעריב, רשת ויאהו. החברה הוקמה בנובמבר 2008 כשותפות עם צחי שטיין.

כתבות מומלצות

שי שרון. "הרגשתי שאני מתאמץ בעיקר בשביל שהבעלים של חברת האופנה ירוויחו יותר"

"חייתי במסיבה תמידית, אבל זה היה כלוב מזהב. עבודה חסרת משמעות"

נמל חיפה. הפקק בשנה וחצי האחרונות גרם למשק הישראלי נזק של עשרות מיליוני שקלים ביום, לפי משרד האוצר

פקק האוניות מול נמלי ישראל דועך והולך, ולא מהסיבות הנכונות

"מבחוץ זה נראה סקסי ומגניב, אבל כשנכנסים פנימה מתברר שזאת עבודה קשה והיא חייבת להיות מדויקת"

"אפשר להרוויח 30-20 אלף שקל בחודש מעבר למשכורת": איזה עסק הכי רווחי - פלאפל, פיצה, סושי או שווארמה?

עורכי דין שפרשו מהמקצוע. ״הדור שלנו מחפש מהר, קצר, ענייני, ומבקש שיהיו לו דברים נוספים בחיים, לא רק עבודה"

"הדור הזה עובר בקלות בין עבודות - ומשאיר מאחור את משרדי עריכת הדין"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

מכ"מ של ראדא

לראשונה: חברה ביטחונית ישראלית משמעותית נרכשת על ידי חברה זרה

טקס הליכה על גחלים ביוון. המטרה המוצהרת היא להגיע למצב תודעתי מיוחד

למה בוסים רוצים שעובדים יילכו על גחלים לוהטות? זה מה שקרה בשווייץ