החלפת שפה בלחיצה אחת ועוד אפליקציות לתפעול הנוקיה בקלות

לא חייבים ללכת לאיבוד בתתי התפריטים: גם החלפת שפה, סווייפ להקלדה ברצף הגדלת פונטים ועוד

TheMarker Online
TheMarker Online

ברוב הכתבות אנו מציגים בפניכם אפליקציות המאפשרות לנוקיה לבצע פעולות מעניינות ומיוחדות והרגשנו שאנו מזניחים קצת את הפעולות הבסיסיות (כמו הקלדה וקריאה של הודעות, פתיחה של נעילת המקשים וכו'). לכן, ריכזנו עבורכם הפעם 5 אפליקציות מה-Ovi Store, חנות האפליקציות של נוקיה שמציעות דרכים יעילות ומקוריות לביצוע פעולות אלה ואחרות.

Swype היא אפליקציה שימושית במיוחד להקלדת טקסט קלה ומהירה במכשירי טאץ' של נוקיה. באמצעותה תוכלו להקליד הודעות SMS, אימיילים וכל טקסט אחר על ידי החלקה רציפה של האצבע על גבי המקלדת הוירטואלית, מבלי להרימה ממסך המגע. האפליקציה כוללת גם משלים מלים ומאיית מובנה לתיקון שגיאות כתיב. לאחר התקנת האפליקציה תוכלו להוריד גם תוסף התומך בהקלדה בעברית.

החלפת שפה מאפשרת להחליף את שפת ההקלדה במכשיר בלחיצת כפתור אחת - כן, גם בנוקיה ובלחיצה אחת בלבד. לאחר התקנת האפליקציה פשוט בחרו בלחצן שבאמצעותו אתם מעוניינים להחליף את שפת ההקלדה (למשל לחצן המצלמה), את השפות (עד 3) ביניהן אתם מעוניינים להחליף באמצעותו ולאחר מכן לחצו על "הסתר". האפליקציה תפעל ברקע ותאפשר לכם להחליף את שפת ההקלדה באמצעות לחיצה ארוכה על הלחצן שבחרתם.

הראייה שלכם כבר לא מה שהייתה ואתם מתקשים לראות את הטקסטים המופיעים במסך הטלפון שלכם? באמצעות הגדלת פונטים תוכלו להגדילם בקלות. בכדי להפעיל את האפליקציה, התקינו אותה בנוקיה, בחרו את גודל הפונטים (אותיות) המתאים לכם ואתחלו את המכשיר. לאחר הפעלתו מחדש כל הטקסטים יופיעו בגודל שבחרתם.

נעילת לוח המקשים או מסך המגע של הטלפון הסלולרי היא פונקציה חשובה שנועדה למנוע ממנו לבצע פעולות בלתי מכוונות (כמו הוצאת שיחות או גלישה באינטרנט) כתוצאה מלחיצה מקרית. מנגד, פעולה זו גם מאלצת אותנו לפתוח את המכשיר בכל פעם שאנו רוצים להשתמש בו. עם Power Unlock תוכלו לבחור כיצד ברצונכם לנטרל את הנעילה במכשיר (למשל באמצעות לחיצה כפולה על לחצן התפריט, לחיצה ארוכה על לחצן הכיבוי או באמצעות חיישן הקרבה של המכשיר). האפליקציה גם תשתמש בחיישן הקרבה לנעילה אוטומטית של המכשיר כשהוא בכיס למשל.

מעוניינים להפעיל אפליקציה מסוימת במכשיר מבלי שתצטרכו לפתוח את נעילת המקשים? Quick Launch מאפשרת להגדיר את לחצן המצלמה של הנוקיה שלכם להפעלת יישום לבחירתכם המותקן בו כאשר לוח המקשים נעול. שימושי במיוחד עבור מכשירים בהם מוגדר קוד לנעילת המקשים. מחיר: 1 יורו. קיימת גם גרסה חינמית המאפשרת 10 הפעלות של היישום.

Ovi Store, חנות האפליקציות של נוקיה, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"