יאהו ישראל מצטרפת למרכז העסקים החדש בת"א: שכרה 800 מ"ר במגדל קרדן

שלוש עסקות משרדים גדולות נחתמו באחרונה במרכז העסקים הצפוני בתל אביב: בנוסף ליאהו, חברת המחקר גאוקרטוגרפיה ומשרד עוה"ד עופר טויסטר שכרו 400 מ"ר כל אחד בקומה 15 באחד המגדלים בפרויקט WE, שצפוי להיבנות ב-2015, תמורת 8,300 שקל למ"ר

רז סמולסקי
רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רז סמולסקי
רז סמולסקי

המע"ר ‏(מרכז עסקים ראשי‏) הצפוני של תל אביב ממשיך להתפתח: חברת יאהו שכרה באחרונה קומת משרדים בשטח 800 מ"ר בקומה 17 של מגדל קרדן, שברחוב מנחם בגין 154 בתל אביב. השטח כולל מרפסת בשטח 100 מ"ר ו-12 מקומות חניה, ודמי השכירות מוערכים ב-100 שקל למ"ר, ו-850 שקל לחודש לחניה. החוזה הוא לארבע שנים עם אופציה להארכה בארבע שנים נוספות.

בכך יעבור מרכז הפיתוח של חברת יאהו מרחוב החילזון במתחם הבורסה ברמת גן אל מגדל קרדן, ומגדיל את שטחי המשרדים שלו. המרכז יתווסף למרכז הפיתוח שיש ליאהו בפארק מת"ם בחיפה. בחברה אישרו את הידיעה, ומחברת קרדן לא נמסרה תגובה.

בנוסף, שתי עסקות אחרות באזור בוצעו באחרונה בקבוצת רכישה שמארגנות קבוצת סופרין וחברת פנדום בפרויקט we, שנמצא ברחוב מנחם בגין 152-150 בתל אביב. משרד עוה"ד עופר טויסטר, המתמחה בתכנון ובבנייה, וחברת המחקר גאוקרטוגרפיה, שבבעלות ד"ר רינה דגני ופרופ' אבי דגני, רכשו כל אחד 400 מ"ר בקומה 15 של המגדל בכ-8,300 שקל למ"ר. חברת גאוקרטוגרפיה שוכרת כיום שטחים במגדל קרדן, ובתגובה נמסר מהחברה כי היא עדיין לא החליטה אם השטחים בפרויקט we ישמשו למשרדיה או כהשקעה.

את האופציה לרכישת המגרש שעליו יוקם פרויקט WE רכשו פנדום וקבוצת סופרין שבבעלות קלמן סופרין, המארגנת קבוצות רכישה, תמורת 180 מיליון שקל לפני כשלושה חודשים. פרויקט we מתוכנן להיות מגדל משרדים ומגורים בן 28 קומות, שייבנה בסמוך למגדל קרדן.

מרכז העסקים החדש במנחם בגיןצילום: הדמיית D3

80% מהדירות ו-50% משטחי המשרדים בפרויקט כבר נמכרו. מהקומה הראשונה עד 18 ייבנו קומות משרדים; בקומה 19 מתוכנן להיבנות לובי וחדר כושר; ומהקומה 20 ומעלה מתוכננות דירות מגורים קטנות של 3-2 חדרים. עלות הקמת המגדל מוערכת ב-560 מיליון שקל. הבנייה צפויה להתחיל ברבעון הראשון של 2015 והמגדל צפוי להתאכלס ב-2017.

המע"ר הצפוני של תל אביב נמצא על דרך מנחם בגין, כאשר בפינתו הדרומית נמצאים מגדלי עזריאלי ובית "ידיעות אחרונות", והוא מתפרש צפונה עד דרך על פרשת דרכים ומתחם הבורסה של רמת גן. במע"ר מתוכננים להיבנות מגדלי משרדים ומגורים, בהם פרויקט מידטאון של חברת קנדה ישראל, אולמי רסיטל ומגדלי הצעירים של קבוצת חג'ג', שנמצאים בשלבי בנייה, ומגדלי משרדים של קבוצת עזריאלי שנמצאים בשלב התכנון.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא

ריחאניה. "מרגישים אירופה"

"יש שני יישובים בישראל שבהם הכל נקי, הולכים ברחובות ומרגישים אירופה"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

גיף הסכם ממון 2

״הייתי בהלם, עורך הדין אמר לי: ׳חתמת על הסכם של כלה מאוקראינה׳"

עבודות על הרכבת הקלה בכיכר רבין, ביולי. "הולכי הרגל, ובמיוחד ילדים או אנשים מבוגרים, נתונים בסיכון יומיומי, סכנת חיים בעיר"

"אני מפחדת על חיי כשאני יוצאת לרחוב": המלחמה של תושבי תל אביב