חניה ב-220 מיליון שקל: גינדי החזקות במו"מ מתקדם למכירת חניון שרונה מרקט

החברה מצויה בשלבי משא ומתן מתקדמים מול קרן השקעות בינלאומית הפעילה בישראל ומחזיקה מספר נכסים מניבים בארץ

גילי מלניצקי
גילי מלניצקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרונה מרקט
שרונה מרקטצילום: אלירן אביטל

גינדי החזקות מצויה בשלבי משא ומשן מתקדמים מול קרן השקעות בינלאומית הפעילה בישראל ומחזיקה מספר נכסים מניבים בארץ, לרכישת חניון שרונה מרקט בתל אביב. החניון בסמוך למתחם הבילוי והקניות שרונה, למשרדי הממשלה ולקריה. המחיר המבוקש: כ-220 מיליון שקל, בעבור פריים-לוקיישן וכ-400 מקומות חניה.

חניון שרונה מרקט הניב ב-2019 רווח תפעולי בסך 12.5 מיליון שקל. לפי ההערכות של גינדי החזקות, החניון צפוי להניב הכנסות של כ-17 מיליון שקל לשנה ב-2021- 2022.

ב-2019 נמכר מתחם שרונה מרקט למגה אור וביג תמורת 160 מיליון שקל. העסקה לא כללה את החניון התת-קרקעי של המתחם בשל המחיר הגבוה שדרשה גינדי החזקות דאז, כ-200 מיליון שקל. מגה אור וביג התנהלו מול גינדי החזקות כדי להפחית את מחירי החניה בשעות הלילה בלבד ובסופי השבוע לפי תעריף של 15 שקל, כדי להגביר את השימוש מחוץ לשעות העבודה.

מה שמאיים על כדאיות העסקה היא ירידת המבקרים בעקבות הקורונה, והעובדה שבעתיד יעמדו לרשות ביג ומגה אור מאות מקומות חניה נוספים שישרתו את באי השוק, במסגרת פרויקט שנבנה צמוד לשרונה מרקט על ידי החברות מליסרון ואפי נכסים, שביג ומגה אור נמנות עם בעלי מניותיה. בשרונה מרקט בימי טרום קורונה נהגו לבקר מדי יום כ-12 אלף איש. 

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker