יעל דראל
יעל דראל

קרן הריט אזורים-ליווינג זכתה במכרז לשכירות ארוכת טווח בשכונת אגמים בדרום העיר אשקלון. זהו הפרויקט השלישי של חברת אזורים וקרן הריט שלה במסגרת מכרזי דירה להשכיר ובשיתוף עם רשות מקרקעי ישראל. הפרויקט מצטרף לפרויקטים הנבנים בימים אלה, ובהם 216 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח בשכונת הרקפות בראשון לציון ו-364 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח בשכונת בית בפארק באור יהודה.

בהתבטאות ראשונה מאז נכנס לתפקידו התייחס שר הבינוי והשיכון, יעקב ליצמן, למהלך, ואמר: "אני מברך על היציאה למכרז של דירה להשכיר באשקלון, כחלק מפרויקטים חשובים להקלה על מצוקת הדיור בארץ". ליצמן ציין עוד כי "בימים אלה אנו מגבשים תכנית לאומית ארוכת טווח כדי להתמודד עם המצוקה הקיימת". 

יאיר טל, מנכ"ל דירה להשכירצילום: ניר קידר

הפרויקט בשכונת אגמים אשקלון, יכלול כ- 200 יחידות דיור בבנייה רוויה של 9-7 קומות, כשמחציתן תיועדנה לטובת השכרה ארוכת טווח למשך 15 שנים – כשכ-50% מיחידות הדיור המושכרות תוצענה בשכר דירה מופחת והיתר בשכר דירה קבוע ומפוקח. לצדן יוצעו 96 יחידות דיור בפרויקט למכירה בשוק החופשי. 

יאיר טל, מנכ"ל דירה להשכיר: "בשורת המגורים בשכירות ארוכת טווח מגיעה גם לאשקלון. מדובר במתחם חדש בשכונה איכותית ומבוקשת בעיר, שיאפשר פתרון מגורים איכותי וחדשני לאוכלוסייה איכותית. פרויקט דירה להשכיר הולך ומוקם בכל רחבי המדינה ואנו שמחים כי פעם נוספת, טובי היזמים, כמו קרן אזורים ליווינג, מקימים את הפרויקטים ומאפשרים לציבור השוכרים ליהנות מכל היתרונות של דירה, ללא צורך בבעלות עליה וללא צורך במשכנתא".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker