אורן הוד ימונה למשנה מנכ"ל גזית גלוב ולסמנכ"ל תפעול של החברה

הוד יכנס לתפקידו במהלך יוני 2020, לאחר שיסיים את תפקידו כמנכ״ל אפריקה מגורים ■ מנכ״ל החברה: ״המינוי יאפשר לנו לעבות את ההנהלה הבכירה והמצומצמת של החברה״

עדי כהן
עדי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מרכז הקניות שנרכש על ידי גזית גלוב בפולין
מרכז הקניות שנרכש על ידי גזית גלוב בפולין

אורן הוד, המנכ״ל היוצא של אפריקה מגורים, מצטרף להנהלת גזית גלוב, כמשנה למנכ״ל החברה, חיים כצמן, וכסמנכ״ל תפעול (COO). במסגרת תפקידו ירכז הוד את הפעילות התפעולית של הקבוצה בדגש על אירופה וישראל, ויוביל את פעילותה בתחומי הייזום, ההשבחה והפיתוח של נדל"ן מניב, לרבות מגורים להשכרה, משרדים ומסחר. הוד יכנס לתפקידו במהלך יוני 2020, לאחר שיסיים את תפקידו הנוכחי.

מוקדם יותר השבוע, הודיע הוד על פרישתו מאפריקה ישראל מגורים, שם כיהן כמנכ״ל החברה קרוב לעשור. את מקומו יחליף מיכה קליין, ששימש המשנה למנכ״ל מ-2016. טרם כהונתו באפריקה ישראל מגורים, שימש הוד סמנכ"ל הנדסה בחברת נווה מקבוצת נכסים ובנין של IDB במשך חמש שנים. הוד הוא מהנדס אזרחי בוגר הטכניון.

חיים כצמן, סגן יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל גזית גלוב, בירך על הצטרפותו של הוד לקבוצה ואמר כי ״תפקיד המשנה למנכ"ל וסמנכ״ל התפעול הוא תפקיד חשוב בקבוצה, ומאפשר לנו לעבות את ההנהלה הבכירה והמצומצמת של החברה, בעיקר תוך תשומת לב לשינויים האסטרטגיים והמבניים שהקבוצה עברה ועוברת בשנים האחרונות, הגידול באחזקות הישירות של הקבוצה בנכסים, הכניסה המתוכננת לתחום הנדל"ן למגורים להשכרה והגדלת היקפי הבנייה המתוכננת בקבוצה. חשיבות התפקיד מתחדדת לאור כל האתגרים העומדים בפנינו בימים אלה. לאורן יש ניסיון עשיר בתחומי העיסוק של הקבוצה, לאור ניסיונו רב השנים בחברות נדל"ן מובילות בשוק הישראלי, ואין לי ספק שהוא יוכל לתרום מניסיונו בתחומי הבנייה בכלל, והבנייה למגורים בפרט, כמו גם בשאר תחומי הפעילות של החברה".

אורן הוד מסר: "אני שמח להצטרף לקבוצת גזית גלוב, חברת נדל"ן גלובאלית ובעלת מוניטין של שנים, המשמשת דוגמא בתחומי עיסוקה, ושמח לתרום מניסיוני הרב בתחומי הנדל"ן והתפעול לקבוצה בכל אזורי פעילותה. אני נכון לקראת האתגרים הניצבים בפני כולנו בימים אלה, ומודה לדירקטוריון החברה על האמון וההזדמנות להיות חלק מסיפור ההצלחה של גזית גלוב״.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker