4.3 מיליון שקל בשנה: חברת חללי העבודה ROOMS תשכור שלוש קומות במגדל בת"א

אקרו נדל"ן ו-ROOMS חתמו על הסכם שכירות ל-20 שנה של שלוש קומות במגדל אקרו נדל"ן ■ המגדל יכלול 37 אלף מ"ר שטחי מסחר ומשרדים

עדי כהן
עדי כהן
הדמיה של מגדל אקרו נדל"ן
הדמיה של מגדל אקרו נדל"ןצילום: סטודיו 84

אקרו נדל"ן ו-ROOMS, חברת חללי העבודה המשותפים מבית רשת מלונות פתאל, חתמו היום (ב') על הסכם שכירות של שלוש קומות במגדל אקרו נדל"ן בצומת יצחק שדה והמסגר בתל אביב. העסקה נחתמה עבור שטח של כ-4,500 מ"ר לתקופה של 20 שנה, והיא מגלמת דמי שכירות שנתיים של 4.3 מיליון שקל.

המגדל המדובר, המוקם בלב מתחם הסיטי, תוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי מור סיוון ונמצא בשלבי הקמה מתקדמים. בנייתו צפויה להסתיים ברבעון האחרון של 2020. המגדל יכלול 37 אלף מ"ר שטחי מסחר ומשרדים על פני 31 קומות. במרכז המתחם יוקם פארק עירוני בשטח של 21 דונם. 

העסקה הנוכחית מצטרפת להסכם נוסף שחתמה ROOMS באחרונה עם אקרו נדל"ן, להשכרת שתי קומות וגג בגודל של 400 מ"ר במגדל של החברה ברחוב תדהר בפארק ההיי-טק ברעננה. עתה, סך השטחים שתשכור החברה במגדל יעמוד על 5,600 מ"ר המשתרעים על פני שלוש קומות. עבורם, תשלם הרשת שכירות כוללת של 3.7 מיליון שקל לשנה (לא כולל דמי ניהול וחניות). שטח המגדל הוא 18 אלף מ"ר והוא כולל קומת מסחר ועשר קומות משרדים. 

ROOMS השיקה לפני חצי שנה את המתחם הראשון שלה בתל אביב, במלון NYX, ובאחרונה פתחה את המתחם הנוסף ברעננה. עד כה, חתמה החברה על חוזים בנוגע למתחמי עבודה בתל אביב, רעננה, בני ברק, פתח תקוה ומודיעין, בהיקף כולל של 36 אלף מ"ר.

מאקרו נדל"ן נמסר: "פרישתם הנרחבת של חללי העבודה המשותפים נהפכה בשנים האחרונות למנוע צמיחה משמעותי עבור חברות הנדל"ן המסחרי. אנו שמחים כי רשת פתאל בחרה שוב באחד הנכסים שלנו להקמת חלל משותף נוסף של ROOMS, לצד חברות גדולות רבות שכבר הבטיחו את מקומן במגדל".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker