רשות החברות האריכה את כהונתו של יו"ר דירה להשכיר

כהונתו של אהוד אדמתי, שמונה על ידי שר האוצר משה כחלון, הוארכה בשנה בלבד - בשל הקושי למנות בכירים בתקופת ממשלת מעבר ■ בשנים האחרונות הובילה החברה יותר מ-30 פרויקטים

הדר חורש
הדר חורש
אהוד אדמתי
אהוד אדמתי

רשות החברות הממשלתיות האריכה בשנה את כהונתו של יו"ר חברת דירה להשכיר, אהוד אדמתי, ובשלוש שנים את כהונתו כדירקטור בחברה. כהונתו של אדמתי הוארכה בשנה בעקבות הקושי במינוי בכירים בתקופת ממשלת מעבר. מדובר במשרת אמון ללא שכר, וההארכה תאפשר לממשלה הבאה לבחור מועמד אחר לתפקיד.

אדמתי, איש עסקים, שימש בעבר מנכ"ל חברת סופרגז ומנהל חטיבה בדלק ישראל, והוא מבעלי חברת גרין כייבלס (Green Cables). הוא מונה לתפקיד על ידי שר האוצר משה כחלון.

החברה הממשלתית דירה להשכיר, בניהולו של יאיר טל, החלה לפעול בסוף 2014 ביוזמת שר האוצר לשעבר, יאיר לפיד. היא עוסקת בעיקר בקידום מיזמים להשכרה, כחלק ממאמצי הממשלה להוזיל את מחירי הדיור. החברה עוסקת בתכנון, ביצוע וקידום פרויקטים לדיור במסגרת הפרויקט הלאומי לדיור.

דירה להשכיר פועלת גם לפיתוח שוק מוסדי להשכרה לטווח ארוך ולעידוד השקעה של קרנות נדל"ן (REIT) בפרויקטים מסוג זה. עם זאת, בשנים האחרונות נטתה הממשלה להתמקד במיזם אחר כאמצעי להוזלת מחירי הדירות - מחיר למשתכן. לכן, עיקר המכרזים על קרקעות המדינה הופנו ליזמים הבונים דירות למכירה - בעוד פרויקטים להשכרה היו בעדיפות שנייה.

בשנים האחרונות הובילה דירה להשכיר יותר מ-30 פרויקטים המיועדים להשכרה ארוכת טווח ברחבי ישראל. כיום נמצאות בשלבים שונים של תכנון וביצוע כ-10,000 יחידות דיור באזורי הביקוש ובפריפריה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker