קרן מגוריט רכשה 20 דירות בבני ברק תמורת 38 מיליון שקל

הדירות שנרכשו, יחידות דיור בתמהיל של ארבעה וחמישה חדרים, צפויות להימסר לקראת סוף 2020 ■ מנכ"ל החברה, מתי דב: "מיקומו של הבניין צפוי להבטיח שיעורי תפוסה גבוהים מאוד בתשואות נאות"

עדי כהן
עדי כהן
יו"ר מגוריט, ארז רוזנבוך
יו"ר מגוריט, ארז רוזנבוךצילום: עמית חכמוב

קרן מגוריט הודיעה היום (א') כי חתמה על הסכם לרכישת 20 דירות להשכרה ארוכת טווח בבני ברק תמורת 38 מיליון שקל. הדירות נרכשו מחברת שוהם לבניין ונכסים, שבבעלותה בניין בן 23 דירות הממוקם ברחוב רבי עקיבא שבמרכז בני ברק.

הדירות שנרכשו, יחידות דיור בתמהיל של ארבעה וחמישה חדרים, צפויות להימסר לקראת סוף 2020. עסקה זו מתווספת לשתיים נוספות שעליהן דיווחה מגוריט מתחילת 2020, ובהן רכישת 28 דירות יוקרה בפרויקט בצפון תל אביב ותשע דירות בהרצליה.

בחודשיים האחרונים הצטרפו למצבת נכסיה של החברה כ-260 דירות, בעסקות שסכומן יותר מ-650 מיליון שקל. מלאי זה מצטבר ל-1,140 דירות מניבות, דירות בהקמה ודירות בתכנון, ב-17 פרויקטים שונים אותן רכשה החברה עד כה. 

מתי דב, מנכ"ל מגוריט
מתי דב, מנכ"ל מגוריט

מקרן מגוריט נמסר כי הרקע לריבוי העסקות טמון בגיוס הון שהחברה השלימה בנובמבר 2019, במהלכו הנפיקה החברה מניות בסך 414 מיליון שקל. מנכ"ל החברה, מתי דב, ציין כי "בני ברק היא העיר הצפופה במדינה וקיים בה מחסור רב בדירות. מיקומו של הבניין צפוי להבטיח שיעורי תפוסה גבוהים מאוד בתשואות נאות. העובדה שמסירת הדירות תתבצע השנה מוסיפה אף היא לכדאיות העסקה".

יו"ר מגוריט, ארז רוזנבוך, הוסיף כי "הרוח הגבית שקיבלנו משוק ההון בעקבות ההנפקה האחרונה מאפשרת לנו להמשיך ולרכוש נכסים לטובת השכרה ארוכת טווח. כל האינדיקציות בשוק מרמזות על כך שהמחסור בדירות ימשיך ויחריף, כך שמחירי השכירות עשויים להמשיך במגמת העלייה שאפיינה אותם בעשור האחרון. אני מאמין שהרכישות האחרונות יניבו תוצאות טובות, וישיאו ערך למשקיעים ולמוסדיים שהביעו בנו אמון".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker