אקרו נדל"ן רכשה קרקע ב-80 מיליון שקל בקרית אונו

הקרקע נמצאת ברובע התעסוקה החדש שמוקם בימים אלה בעיר ■ החברה תקים על השטח שלושה בנייני משרדים בהשקעה המוערכת ב-470 מיליון שקל

עדי כהן
עדי כהן
הדמיה של הפרויקט בקרית אונו
הדמיה של הפרויקט בקרית אונוצילום: 3dvision

אקרו נדל"ן רכשה היום (שלישי) קרקע בשטח 13.5 דונם ברובע התעשייה החדש שנבנה בימים אלה בין צומת סביון לקרית אונו. חטיבת הקרקע נרכשה מכמה בעלים פרטיים תמורת 80 מיליון שקל. החברה תקים על השטח שלושה בנייני משרדים בני 11-7 קומות, בהשקעה המוערכת ב-470 מיליון שקל.

הפרויקט, שבנייתו תחל בשבועות הקרובים וצפויה להסתיים בתוך שלוש שנים, ישתרע על שטח בנוי של 45 אלף מ"ר. החברה מתכננת להשכיר מרבית השטחים, אך גם תציע - בשניים מתוך שלושת הבניינים - את חלקם למכירה, במחיר התחלתי של 9.5 אלף שקל למ"ר.

הפרויקט תוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי מור סיון, ששילב בבניינים פתרונות ירוקים לוויסות הטמפרטורה ולסינון החדירה של קרני שמש, עמדות טעינה לרכבים חשמליים, עמדות אופניים וחצר פנימית.

אילן קפון, צחי ארבוב וזיו יעקובי, בעלי אקרו נדל"ןצילום: רפי דלויה

רובע תעסוקה חדש

רובע התעסוקה החדש בקרית אונו ממוקם בסמיכות לכמה שכונות חדשות שנבנות בימים אלה בעיר ובסביבתה. במסגרתן צפויה תוספת של 4,000 יחידות דיור בקרית אונו, 3,000 יחידות דיור באור יהודה, 16 אלף יחידות דיור ברמת גן ו-4,300 יחידות דיור ממזרח לצומת סביון.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

התושבים העתידיים והעובדים ברובע ייהנו מגישה נוחה לקו הסגול של הרכבת הקלה ומהקרבה לעורק תחבורה ראשי, בין כביש 461 לכביש 4622. כמו כן, גם מקרבה לנמל התעופה בן-גוריון.

מאקרו נדל"ן נמסר: "ייחודו של הפרויקט נובע משילוב של שטחים להשכרה ולרכישה בגדלים משתנים, לצד גמישות המתאפשרת בעיצוב חללי העבודה, כך שהוא יוכל להתאים לצרכים של מגוון רחב של חברות בהתאם להיקף ולאופי פעילותן, כמו גם לבעלי מקצועות חופשיים שגרים בקרבת מקום. יתרונות אלה בשילוב עם מיקומו האטרקטיבי של הפרויקט ודרכי הגישה הנוחות אליו כבר מעוררים ביקושים ערים ואנו צופים כי שיווקו יושלם בתוך זמן קצר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker