תמורת 129 מיליון שקל: כלל תרכוש מטדי שגיא 4 קומות במגדלי הארבעה בת"א

הפרויקט ממוקם בין הרחובות הארבעה והחשמונאים בתל אביב, בסמוך למתחם שרונה ■ במסגרת העסקה, תרכוש כלל את ארבע קומות הדופלקס העליונות במגדל הדרומי

יעל דראל
אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מגדלי הארבעה בתל אביב
יעל דראל
אסא ששון

כלל ביטוח ופיננסים רוכשת מקבוצת טדי שגיא את ארבע הקומות שבבעלותה במגדלי הארבעה בתל אביב, בסכום של 129 מיליון שקל. במסגרת העסקה, תרכוש כלל את קומות 38-35 במגדל הדרומי - ארבע קומות הדופלקס העליונות במגדל - וכן 60 חניות שמורות ומחסנים. כיום מושכרים שטחים אלה לחברת רפאל, לתקופת שכירות ארוכת טווח.

פרויקט מגדלי הארבעה ממוקם בין הרחובות הארבעה והחשמונאים בתל אביב, בסמוך למתחם שרונה ובלב מרכז העסקים הראשי של תל אביב, וכולל שני מגדלי משרדים בגובה 35 קומות ו-38 קומות.

באחרונה ביצעה כלל כמה עסקות נדל"ן. בין השאר רכשה החברה מקרן פורטיסימו, בעסקת Sale & Leaseback, מבנה תעשייתי שממוקם באזור התעשייה הרטוב ומשמש את חברת טוטנאוור, וכן השקיעה 350 מיליון שקל בפרויקט מגורים, משרדים ומסחר במתחם כורזין בגבעתיים. בפרויקט זה שותפות גם צמח המרמן ואורוקום אסטרטגיות.

"עסקת מגדלי הארבעה היא השקעה בנכס איכותי נוסף, המרכיב את תיק הנדל"ן של קבוצת כלל", מסר יוסי דורי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים. "היא חלק אינטגרלי מפעילות ההשקעות של הקבוצה, הכולל רכישה וצבירה של נכסים איכותיים ותזרימיים שמייצרים תשואה מותאמת סיכון בתיקי העמיתים והנוסטרו. כלל ביטוח ופיננסים מנהלת תיק נכסים בישראל בשטח של 350 אלף מ"ר, הכוללים שטחי משרדים, מסחר, לוגיסטיקה, תעשייה וחניונים, בשווי של כ-5 מיליארד שקל".

כלל יוצגה בעסקה במגדלי הארבעה על ידי עורכי הדין ישראל עזיאל ודניאל הרטוב ממשרד עורכי הדין גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג שנהב ושות'. את העסקה מטעם קבוצת טדי שגיא הובילו עורכי הדין משה הוברמן ומיטל שחר בראון, ממשרד עורכי הדין מקוב, נוף, הוברמן ושות'.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker