נצבא מצטרפת כשותפה לפרויקט פינוי בינוי של מצלאוי בבת ים

הפרויקט שאושר על ידי הוועדה המקומית והמחוזית ונמצא לקראת קבלת היתר בנייה, יכלול 1,078 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחי משרדים ■ סמי מצלאוי: "פינוי בינוי בבת ים הוא צו השעה"

עדי כהן
עדי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בניין נצבא
עדי כהן
עדי כהן

חברת מצלאוי חתמה היום (ב') על הסכם שיתוף פעולה עם חברת נצבא מקבוצת איירפורט סיטי - לקידום וביצוע פרויקט ענק של האחרונה לפינוי בינוי ברחוב יוספטל בבת ים. במסגרת הפרויקט יהרסו כ-240 יחידות דיור ישנות, לטובת בנייתן של כ-1,000 דירות חדשות, לצד כ-25 אלף מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים. שיעור חלקו של כל אחד מהצדדים בעסקה יעמוד על 50%.

הפרויקט אושר על ידי הוועדה המקומית והמחוזית והוא נמצא כעת בשלבי קבלת היתר לשלב הראשון. הוא יבוצע בשני שלבים נפרדים: בשלב הראשון ייהרסו שני בניינים ובשלב השני שלושה - ובמקומם ייבנו בכל שלב שלושה מגדלי מגורים לצד שטחי תעסוקה ומסחר. 

על פי ההסכם שנרקם בין שתי החברות, כל ההכנסות וההוצאות בפרויקט תהיינה שייכות לעסקה המשותפת. החברות יפעלו יחד לצורך קידום והשלמת הפרויקט, לרבות ייזום תכנון, ביצוע ושיווק שלו. את ניהול, קידום התכנון, ביצוע ושיווק הפרויקט תבצע חברת מצלאוי, אשר תהיה גם הקבלן המבצע על פי הסכם בנייה שנוסחו מוסכם על הצדדים.

במסגרת העסקה, נקבע כי קבוצת איירפורט סיטי-נצבא תעמיד את ההון העצמי הנדרש ליישום הפרויקט המשותף, וכן תעביר למצלאוי החזר חלקי של הוצאות ותשלומים שונים שבהם נשאה עד כה. מי שייצגו את חברת מצלאוי בהסכם השותפות שבין החברות הם עו"ד יונה גושן-גוטשטיין ועו"ד אביתר שדה ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'. את איירפורט סיטי נצבא ייצגו בעסקה עורכי הדין ירון טיקוצקי ומוטי הופמן ממשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, עמית גרוס ושות' ועו"ד דב פישלר.

סמי מצלאויצילום: עודד קרני

"פינוי בינוי בבת ים הוא צו השעה", מסר היום סמי מצלאוי, יו"ר חברת מצלאוי, "החברה מקדמת את הפרויקט מזה 10 שנים מתוך מטרה לספק לדיירים המתגוררים היום בדירות רעועות, דירות חדשות ומרווחות העומדות בתקנים נגד רעידות אדמה וכוללות ממ"דים להגנה מפני טילים. בכוונתנו לחדש את מתחם יוספטל בבת ים כפי שחברת מצלאוי עשתה בקריית אונו, שם החלה לאחרונה את בניית הדירה ה-1,000 במסגרת פרויקט הפינוי בינוי הראשון בישראל".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

פריאל אטיאס, מנכ"ל משותף בקבוצת איירפורט סיטי- נצבא, שמשלימה בימים אלה את פרויקט נצבא סיטי בראש העין, שכונה בת 1,250 דירות, אמר כי "שיתוף הפעולה של חברת מצלאוי עם קבוצת איירפורט סיטי-נצבא יאפשר לקדם את הפרויקט מהר יותר, הן מבחינת המימון והן מבחינת הביצוע".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker