תשובה יחלק את זמנו בין נתניה לדופלקס במגדל היוקרה שבבעלותו בשכונת בבלי

המיליארדר ובעל השליטה בקבוצת דלק ורעייתו יחלקו מעתה את זמנם בין מגורים בביתם הוותיק שבשכונת פולג בנתניה לבין דירה במגדלי פארק בבלי ■ הדופלקס של משפחת תשובה ממוקם באחת הקומות הגבוהות של המגדל ומשתרע על פני כ-700 מ"ר

יעל דראל
יעל דראל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יצחק תשובה
יצחק תשובה, בעל השליטה בדלקצילום: דודו בכר

המיליארדר ובעל השליטה בקבוצת דלק, יצחק תשובה, ורעייתו חיה, יחלקו מעתה את זמנם בין מגורים בביתם הוותיק שבשכונת פולג בנתניה לבין דירה במגדלי פארק בבלי, פרויקט שאותו מקימה חברת אלעד מגורים שבשליטתו, בצפון תל אביב. הדופלקס של משפחת תשובה ממוקם באחת הקומות הגבוהות של המגדל ומשתרע על פני כ-700 מ"ר.

הפרויקט עתיד לכלול עם סיומו כ-1,000 יחידות דיור בשישה מגדלי מגורים - מהם ארבעה מגדלים בני 44 קומות, שני מגדלים נוספים בני 34 קומות ומרכז מסחרי. נכון להיום, הושלמה בנייתו של המגדל הראשון בפרויקט בן 43 קומות. בימים אלה משווקת החברה את הדירות במגדל השני. על פי הערכות החברה, היקף פרויקט פארק בבלי נאמד ב-1.3 מיליארד שקל, ועל תכנונו הופקדה בתו של תשובה, גל נאור.

הדמיית פרויקט פארק בבלי בתל אביב
הדמיית פרויקט פארק בבלי בתל אביבצילום: קבוצת הפלאזה תשוב

מחירי הדירות הממוצעים לרכישה בפרויקט הם סביב 50 אלף שקל למ"ר, ואילו מחירי הדירות המושכרות הם 15-13 אלף שקל לחודש, לא כולל עלויות אחזקת המבנה הנאמדות ב-1,100 שקל לחודש.

בשבוע שעבר ערכה נאור אירוע להשקת תחילת השיווק, שבו נכחו מנכ"ל הקבוצה הנכנס, עידן וולס; מפכ"ל המשטרה לשעבר ויו"ר דלק ישראל, משה קראדי; איש העסקים גד קרובינר ורעייתו קרן; רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט; ואיש העסקים גד זאבי.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker