הדירקטוריון אישר: קובי אמסלם נבחר ליו"ר עמידר החדשה

בתקופה האחרונה מתנהלת עמידר ללא יו"ר וללא מנכ"ל קבוע ■ אמסלם שימש בעבר הממונה על השכר באוצר ■ המינוי טעון את אישורם של שר האוצר ושרת השיכון והבינוי

גילי מלניצקי
גילי מלניצקי
 קובי אמסלם
קובי אמסלםצילום: אמיל סלמן

דירקטוריון עמידר, החברה הלאומית לשיכון בישראל, בחר הערב את עו"ד יעקב (קובי) שלו אמסלם, ליו"ר דירקטוריון החברה.

המינוי טעון את אישורם של שר האוצר, משה כחלון, ושרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא ביטון, וכפוף גם לחוות דעתם של הוועדה לבדיקת מינויים.

אמסלם מוכר לציבור בעיקר מתפקידו האחרון במשרד האוצר - ב-2016-2012 שימש ממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר. לפני כן שימש יועץ המשפטי לממונה על השכר, וכן פרקליט בכיר בפרקליטות המדינה בתחום דיני העבודה.

אמסלם הוא עורך דין בהשכלתו ובעל תארים מתקדמים במשפטים ובמינהל עסקים. הוא בעל ניסיון ניהולי מגוון והיכרות רבה  עם משרדי הממשלה וגופי הרגולציה. 

בשנתיים האחרונות מאז פרישתו מהאוצר, שימש יועץ ליחסי עבודה ולמשא ומתן וכעורך דין בתחום, וכן מרצה לדיני עבודה בבית הספר למשפטים במכללה למינהל.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

אמסלם יחליף את איתמר ברטוב, ששימש יו"ר הדירקטוריון מאז ינואר 2018, וסיים לפני כשלושה חודשים את תפקידו.

מינויו של אמסלם מגיע לאחר שבתקופה האחרונה מתנהלת עמידר ללא יו"ר וללא מנכ"ל קבוע . המנכ"ל הקודם, ראובן קפלן, פרש בינואר ומונה היום למנכ"ל בית ההשקעות פסגות,  ומאז מתנהלת עמידר רק עם מנכ"ל בפועל - רו"ח שאול גליקסברג.

שאשא ביטון מסרה כי "אין לי ספק כי תחת הובלתו של אמסלם, נוכל לקחת את עמידר עוד כמה צעדים קדימה. זהו מינוי ראוי של אדם בעל יכולות מרשימות, נחוש, בעל ניסיון ניהולי רב שנים ורגישות חברתית שכל כך נחוצה כאן. אמסלם הגיע למקום הנכון בזמן הנכון - ואני מאחלת לו ולעמידר הצלחה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker