מהנדס העיר באר שבע מונה לתפקיד בכיר בדמרי - הבונה בהיקף גדול בעיר

דמיטרי פיגאלנסקי נדרש לתקופת צינון של שנה כדי לעבוד בחברת בנייה פרטית המנהלת מגע עם העירייה, בכפוף לחוות דעתה של הוועדה הדנה בהסדרי הצינון ■ הוועדה החליטה לקצר את תקופת צינון לחצי שנה ■ דמרי: פעלנו לפי החוק

הדר חורש
הדר חורש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מגדלי דמרי
מגדלי דמריצילום: שומכר נדל"ן

מהנדס עיריית באר שבע לשעבר, דמיטרי פיגאלנסקי, החל לעבוד כסמנכ"ל תכנון בחברת הבנייה י.ח. דמרי, שחלק ניכר מפעילותה בדרום הארץ. פיגאלנסקי פרש מתפקידו בסוף 2018, והודיע למעסיקיו בעירייה על כוונתו לעבור לעבוד בחברת הבנייה.

על פי החוק, נדרש פיגאלנסקי לתקופת צינון של שנה כדי לעבוד בחברת בנייה פרטית המנהלת מגע עם העירייה, בכפוף לחוות דעתה של הוועדה הדנה בהסדרי הצינון. פיגאלנסקי ביקש מהעירייה לוותר על תקופת הצינון או לקצר אותה לחודש אחד. הוועדה החליטה לאשר תקופת צינון של חצי שנה בלבד - שהסתיימה ביולי השנה. בתום תקופת הצינון שעליה הוסכם, החל פיגאלינסקי לעבוד בתפקיד בכיר בחברה, במסגרתו הוא מטפל גם בהליכי אישור התוכניות מול העירייה.

דמרי היא אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל. החברה בונה בכל רחבי המדינה, ובין היתר גם פרויקטים של אלפי דירות בבאר שבע. שני המיזמים המרכזיים של דמרי בבאר שבע הם פרויקט מגדל העיר והפרויקט הגדול סנטרל פארק, שבמסגרתו יקומו 17 מגדלים ובהם כ-2,400 דירות. פיגאלנסקי היה מעורב בהליכי התכנון והאישור של שני הפרויקטים.

מדמרי נמסר בתגובה: "העסקתו של המנהל נעשתה על פי החוק ולפי הנהלים".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker