שיכון ובינוי זכתה במכרז להקמת מעונות במכון הטכנולוגי בחולון

במסגרת המכרז תקים החברה מבני מעונות בני תשע קומות, בשטח של כ-16 אלף מ"ר ■ הפרויקט יכלול 428 דירות, 472 מיטות וכן כ-1,200 מ"ר של שטחי מסחר, מועדון סטודנטים ושירותים נלווים אחרים

יעל דראל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
HIT המכון הטכנולוגי בחולוןצילום: אייל טואג
יעל דראל

סולל בונה מקבוצת שיכון ובינוי זכתה במכרז להקמת פרויקט BOT למימון, תכנון, הקמה והפעלה של מעונות סטודנטים במכון הטכנולוגי HIT בחולון, בסך כ-200 מיליון שקל - כך נודע ל-TheMarker.

במסגרת המכרז תקים החברה מבני מעונות בני תשע קומות, בשטח של כ-16 אלף מ"ר. הפרויקט יכלול 428 דירות, 472 מיטות וכן כ-1,200 מ"ר של שטחי מסחר, מועדון סטודנטים ושירותים נלווים אחרים. כמו כן, במסגרת המיזם ייבנה חניון תת-קרקעי בשטח של כ-9,500 מ"ר.

תכנון והקמת הפרויקט צפויים להימשך שלוש שנים, ולאחר מכן סולל בונה מחויבת לספק את כלל השירותים הדרושים לשם הניהול, ההפעלה והתחזוקה של מתחם המעונות על כל חלקיו, לרבות שטחי המסחר, למשך תקופת התפעול והתחזוקה של 24 שנה ו-11 חודשים.

פרויקט זה מגיע לאחר שסולל בונה זכתה לפני כשנתיים גם במכרז להקמתם של מעונות סטודנטים עבור המכללה האקדמית תל אביב-יפו, פרויקט שכולל מבנים בני 8.5 קומות עם 450 מיטות לסטודנטים, מעל קומת חניון תת-קרקעי לכ-60 כלי רכב ושטחי מסחר, בשטח כולל של כ-1,000 מ"ר.

זאת ועוד, לפני כחצי שנה הורה בית המשפט לעניינים מינהליים בבאר שבע לעצור את הליכי המכרז להקמתם של מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון, שם זכתה חברת מנרב, בעקבות טענותיה של סולל בונה, שלפיהן מנרב לא עמדה בתנאי סף מרכזי של המכרז - ולכן היתה מנועה מלגשת אליו מלכתחילה.

על פי הסכם פשרה שהושג בין הצדדים במקרה זה, הוחלט כי מנרב תעביר לשיכון ובינוי את מלוא הסכום לכיסוי עלויותיה במחלוקת, בסך כ-500 אלף שקל, וכי האוניברסיטה תחזיר לחברה 1.5 מיליון שקל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker