ועידת הנדל"ן

ראש העיר בני ברק כינה את כרמל שאמה "פרעה", ראש העיר ר"ג נטש את הפאנל

"גם פרעה אמר 'פן ירבה'" - כך השיב ראש העיר בני ברק אברהם רובינשטיין - לראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן, בפאנל שעסק במשבר הדיור ברשויות המקומיות ■ "תתבייש לך ראש העיר, יהודי עם כיפה קורא ליהודי פרעה?", זעם שאמה הכהן, ועזב את המקום לקול מחיאות כפיים מהקהל

יעל בלקין
יעל בלקין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן וראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין
ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן וראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטייןצילום:

עימות נרשם בין ראש העיר בני ברק, הרב אברהם רובינשטיין, לבין ראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן, בוועידת הנדל"ן של TheMarker, שהתקיימה היום (ב') בנמל תל אביב: בפאנל שעסק משבר הדיור בראיית הרשויות המקומיות, החליפו השניים דברים קשים ורובינשטיין אף קרא לשאמה הכהן "פרעה". 

רובינשטיין נשאל על מצוקת הדיור של המגזר החרדי על ידי מנחת הפאנל, יעל דראל, עורכת מדור הנדל"ן של TheMarker, וענה כי "אין פתרון לציבור החרדי. הציבור החרדי לא יגור בגינות או בשדרות. אני גם אבא, הילדים שלי צריכים להתחתן ולבנות בתים, אז אנחנו הולכים לגור בעפולה, ברמת גן, איפה שיהיו מקומות טובים וזולים, אפילו שכרמל שאמה אמר שרמת גן היא איום אסטרטגי על בני ברק".

שאמה הכהן השיב: "אנחנו לא רוצים את רמת גן חרדית", ואילו רובינשטיין ענה: "גם פרעה אמר 'פן ירבה'".

"תתבייש לך ראש העיר, יהודי עם כיפה קורא ליהודי פרעה?", זעם שאמה הכהן, וקם ועזב את הפאנל לקול מחיאות כפיים מהקהל.

באחרונה אמר שאמה הכהן בראיון לערוץ 13: "לא רוצה את רמת גן יותר חרדית. מי שחושב בבני ברק שהוא יכול להעביר ברמת גת תהליך התחרדות ולשנות אותה עם הזמן, אנחנו בונים חומה על ידי זה, זה איום אסטרטגי. באמת. בני ברק, עם כל השכנות ה.. והיא שכנות טובה ברובה, תמיד יש חיכוכים.. זה איום אסטרטגי".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker