מהמבורגרים לנדל"ן: BBB רכשה קרקע להקמת מתחם עסקים בנתניה תמורת 50 מיליון שקל

בעליהן של רשתות ההמבורגרים מוזס ובורגרים וקבוצת הנדל"ן פדלון שפונדר רכשו זכויות בקרקע בשטח של כ-6.3 דונמים באזור התעשייה פולג ■ החברות ישקיעו 200 מיליון שקל להקמת בניין בן שש קומות, שיכלול שטחי מסחר ותעסוקה

עדי כהן
עדי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הדמיה של המתחם המתוכנן בנתניה
הדמיה של המתחם המתוכנן בנתניהצילום: הדמיה: נחום כץ

קבוצת BBB, שבבעלותה רשתות ההמבורגרים מוזס ובורגרים, יוצאים להשקעה ראשונה בשוק הנדל"ן, עם רכישת זכויות בפרויקט מסחר ותעסוקה באזור התעשייה פולג, שאותה ביצעו בשיתוף עם קבוצת פדלון-שפונדר. במסגרת העסקה בסך 50 מיליון שקל, רכשו השותפים תמורת 23 מיליון שקל זכויות בקרקע ומבנה המשמש כיום כסופרמרקט.

השטח, המשתרע על פני 6.3 דונמים ברחוב המלאכה שבאזור התעשייה פולג בנתניה בשלב הראשוני מתוכנן בו פרויקט משרדים עם שטחי מסחר בן שש קומות. עלות ההקמה של שלב א' בפרויקט הוערכה על ידי השותפים ב-200 מיליון שקל.

מדובר בפרויקט ייזום נדל"ן ראשון מסוגו עבור בעלי קבוצת BBB, וזהו המתחם הרביעי במספרו של קבוצת פדלון- שפונדר. בדומה למודל הקיים בפרויקטים אחרים של הקבוצה, צפויות החברות להציע שטחי משרדים למכירה, ברמת גימור מלא ובגדלים משתנים, שינועו בין 25 מ"ר ל-150 מ"ר. על פי ההערכות, המחיר למ"ר יהיה החל ב-14 אלף שקל. על הקמת הפרויקט וניהולו תופקד פדלון-שפונדר.

כיום פועל במתחם סופרמרקט של רשת קשת טעמים, שצפויה להמשיך ולפעול לצד המבנה החדש בחוזה שכירות ארוך טווח מול הבעלים החדשים בקרקע.

עידו פדלון, מבעלי קבוצת פדלון-שפונדר, אישר את הפרטים ואמר כי "שוק הנדל"ן המניב כיום אינו מעניק מענה הולם לקהל מגוון המחפש משרדים קטנים של 100-25 מ"ר, הן ברמת רכישה והן ברמת השכרה. מגמות השוק מעידות בהחלט על עלייה בביקוש למוצרים אלה".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי
סניף של בורגריםצילום: דניאל צ'צ'יק

מקבוצת BBB נמסר: "הקבוצה ראתה חשיבות גדולה להיכנס לעסקת נדל"ן בהיקף גדול זה, לצד שותפים שלהם ניסיון רב שנים בביצוע ובייזום פרויקטים נדל"ניים. אנו מאמינים כי אזור התעשיה בנתניה מגבש קונספט של פנאי לאורך כל שעות היממה, לצד תעסוקה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker