הדסה פתאל רוכשת קומת משרדים בפרויקט Next בחולון ב-10 מיליון שקל

קומת המשרדים בפרויקט של אלדר השקעות משתרעת על שטח של 850 מ"ר ■ הקמת הבניין תחל במהלך המחצית השנייה של 2019

עדי כהן
עדי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בניין המשרדים של אלדר השקעות בחולון
הדמיית בניין המשרדים של אלדר השקעות בחולוןצילום: בת אל זיתוני

הדסה פתאל, המחזיקה ב-9.7% ממניות קבוצת פתאל, מרחיבה את השקעותיה בנדל"ן ורוכשת קומת משרדים שלמה בפרויקט Next של אלדר השקעות בחולון. מדובר בקומת המשרדים האחרונה בפרויקט, המשתרעת על שטח של 850 מ"ר, בשווי מוערך של כ-10 מיליון שקל.

Next הוא פרויקט משרדים המתעתד לקום בפארק העסקים של חולון: יותר משמונה קומות מסחר בשטח של כ-6,100 מ"ר. הבניין, שתוכנן על ידי האדריכל רון רובינשטיין, יוקם על ידי קבוצת רכישה שאירגנה חברת אלדר השקעות –  הכוללת עורכי דין עצמאיים, שמאים, רואי חשבון ועוד. כמחצית מחברי הקבוצה הם אנשי עסקים שרכשו שטחי משרדים בבניין, בשטח של 100 מ"ר או יותר, בסכום של מיליון שקל ומעלה. הקמתו של הבניין תחל במהלך המחצית השנייה של 2019.

הדסה פתאל: "אני מאמינה שפארק העסקים של חולון מחבר את דרום הארץ למרכז העסקים במדינה. מיקום הבניין בסמוך לקו הירוק של הרכבת הקלה יסייע להנגיש את האזור לרווחת העובדים".

רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות: "מרכז העסקים החדש של חולון הוא הבחירה הנכונה ביותר לחברות שבוחרות להעתיק את משרדיהן ממרכז תל אביב ולהישאר בגוש דן. כבר יותר מ-150 חברות הצטרפו למתחם, ובהן חברות ענק כמו בזק, עזריאלי ואמות השקעות".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker