ורוניס מרחיבה את מרכז הפיתוח שלה ב-5,000 מ"ר

חברת אבטחת המידע תשכור את כל בניין 2 של גב ים בהרצליה ושטחים נוספים מבניין 1, בעלות חודשית של כ-400 אלף שקל

הדר חורש
הדר חורש
בניין גב ים בהרצליה
בניין גב ים בהרצליהצילום: עזרא לוי
הדר חורש
הדר חורש

חברת אבטחת המידע ורוניס תשכור את כל בניין 2 של גב ים בהרצליה וכן שטחים נוספים מבניין 1 בהיקף כולל של 5,000 מ"ר. השטחים מיועדים להרחבת מרכז הפיתוח של ורוניס. דמי השכירות שתשלם החברה נאמדים בכ-400 אלף שקל בחודש. גב ים לא פירסמה את סכום העסקה, אולם הודיעה שהמחיר שישולם גבוה מהמחיר ששילמה השוכרת העוזבת, חברת השבבים DSP . העסקה כוללת השקעה בשיפוצים והתאמת המבנה לשוכרים החדשים.

באחרונה הודיעה DSP, שמשרדיה ממוקמים במרבית השטחים שהושכרו לורוניס, על נטישת המבנה ומעבר לבניין הילס הסמוך - שהשותפים בו הם חברות אזורים והאחים עופר.

ורוניס היא חברה אמריקאית, בראשות המייסד יקי פייטלסון. מרכז החברה נמצא בניו יורק ומניותיה נסחרות בנאסד"ק. החברה מפעילה בישראל מרכז פיתוח גדול, שבו עובדים כ-300 מפתחים על שטח בנוי של 8,000 מ"ר.

החברה, המציגה שיעורי צמיחה גבוהים, מתמחה בניהול ואבטחה של מערכות מחשב בארגונים, ובאחרונה הכריזה על שינויים במודל העסקי שלה. הכנסותיה השנתיות מסתכמות בכ-300 מיליון דולר ושווי השוק שלה 2.1 מיליארד דולר.

חברת גב ים מקבוצת אי.די.בי מתמחה בבנייה מסחרית עבור חברות היי-טק ושימושים נוספים. החברה היא בעלת ששת בנייני גב ים באזור התעשייה הרצליה פיתוח, שהוא אחד האזורים המבוקשים ביותר בענף ההיי-טק. חברת גב ים, המנוהלת על ידי אבי יעקובוביץ', מחזיקה בהרצליה מבנים בשטח כולל של 265 אלף מ"ר, כולם מאוכלסים בתפוסה מלאה.  בנוסף למרכז גב ים החברה מפעילה שני מתחמים נוספים באזור, שאחד מהם מאכלס את מרכז הפיתוח של חברת אפל.  

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ