ענקית חללי העבודה המשותפים ריג'ס משיקה תוכנית זכיינות בישראל

ריג'ס מציעה ליזמים ובעלי נכסים מקומיים הסכם זכיינות תמורת 50-35 אלף יורו ו-14% מהמחזור השוטף ■ ההסכם כולל ליווי של ריג'ס בשלבי הקמת המשרדים, שימוש בשירותיה השוטפים בתפעולם - והצטרפות לרשת של 3,500 מתחמים ברחבי בעולם

עדי כהן
עדי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משרדי ריג'ס
מתחם ריג'ס בנצרתצילום: עודד סמדר

ענקית חללי העבודה ריג'ס (Regus), המפעילה כ-3,500 מרכזי תעסוקה בעולם, משיקה תוכנית זכיינות בלעדית בישראל – ומזמינה יזמים ובעלי נכסים מקומיים להצטרף לשורותיה בתחום חללי העבודה המשותפים. ישראל נמנית בין המדינות הראשונות שבהן מחילה החברה את תוכנית הזכיינות, לצד אנגליה וצרפת.

אלפי מרכזי העסקים שמפעילה ריג'ס, מותג הדגל של קבוצת IWG (International Workplace Group), משתרעים על כ-5 מיליון מ"ר ברחבי העולם. במסגרת תוכנית הזכיינות, מלבד השימוש במותג החברה, מציעה ריג'ס את כל תשתיות הרשת לטובת הזכיין, לרבות גישה לשאר מרכזי הרשת בארץ ובעולם.

בשלבי ההקמה, תספק החברה ליזם ליווי בבחירת האתר ומיקומו, חישובי הכדאיות והעלויות, תכנון, עיצוב וליווי בעת הביצוע. במהלך הפעילות השוטפת ייהנה הזכיין משירותי ה-IT של החברה, כמו גם מתמיכה של מערך המכירות של הרשת, גיבוי של מוקדי השירות והתמיכה, ושיווק במסגרת תוכנית השיווק הגלובלית של הרשת.

בעבור הזכיינות, ישלם בעל הזיכיון לריג'ס תשלום חד פעמי של 50-35 אלף יורו למרכז, נוסף על 14% מהמחזור השוטף. על ההשקעות, ההון החוזר והניהול השוטף של המרכז יהיה אחראי הזכיין באופן בלעדי ועצמאי.

טרנד חללי העבודה המשותפים צובר תאוצה ניכרת בשנים האחרונות בישראל, בעודו יוצא מגבולותיו כפתרון לחברות קטנות ובעלי עסקים חופשיים – ומתרחב לנחלתם של תאגידי ענק וחברות גדולות. בתגובה לצמיחה, שורת שחקנים חדשים מהשוק המקומי נכנסו לתחום בשנה האחרונה, בהם רשת המלונות פתאל וקבוצת הבנייה אשטרום.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

על פי הערכות של חברת ייעוץ הנדל"ן CBRE, נכון לסוף 2018 נרשמו בישראל 450 אלף מ"ר של מתחמי עבודה משותפים, מתוכם 350 אלף מ"ר בגוש דן. להערכת החברה, עד סוף 2019 צפויים להיפתח עוד 40 אלף מ"ר של מתחמים מסוג זה בתל אביב, ועוד 25 אלף מ"ר בערים נוספות.

"על פי התחזיות, בשנים הקרובות כ-3 מתוך כל 10 בניינים במרכזי העסקים בעולם יציעו פתרון של חללי עבודה משותפים", טוען עופר ויתקון, מנכ"ל ריג'ס ישראל. "אנו שמחים להשיק את תוכנית הזכיינות שלנו בישראל. זו הזדמנות של ממש עבור שחקני נדל"ן ובעלי נכסים להצטרף למגמה הגוברת, לגוון את פרופיל ההשקעה, וכמובן ליהנות מתשואה דו-ספרתית על ההשקעה הראשונית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker