השכנה החדשה של פאלו אלטו: צ'ק פוינט תשכור שלוש קומות במגדלי אלון בת"א

חברת אבטחת המידע שוכרת קומת משרדים שלמה במתחם חללי העבודה המשותפים BEALL במגדלי אלון שבדרך יגאל אלון, ותאכלס שתי קומות נוספות באותו בניין - אחת מהן כבר בשיפוצים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטה צ'ק פוינט בתל אביב (במרכז התמונה). מימין: מגדלי אלוןצילום: דור קדמי

ענקית התוכנה וחברת אבטחת המידע צ'ק פוינט שוכרת קומת משרדים שלמה במתחם חללי העבודה המשותפים BEALL במגדל אלון 1 שבדרך יגאל אלון בתל אביב. כמו כן, החברה צפויה לאכלס שתי קומות נוספות בבניין, שאחת מהן כבר נמצאת בשיפוצים בימים אלו.

בסך הכל צפויים לעבור למשרדים החדשים כ-300 מעובדי החברה. זאת לנוכח התרחבות מצבת העובדים בעיקר בתחום הפיתוח, עקב רכישת הסטארטאפ Dome9 באוקטובר האחרון. בסיס הפעילות של החברה נותר בבניין צ'ק פוינט, הנמצא במרחק הליכה ממגדל אלון. 

העסקה עם BEALL נחתמה לשנה עם אפשרות הארכה (עד שיעברו העובדים לקומות שמשפצת צ'ק פוינט, ככל הנראה, ובהתאם לצורכי החברה המשתנים), ושוויה מוערך בכ-5.2 מיליון שקל לשנה עבור השכירות. הקומה המאוכלסת כיום משתרעת על כ-1,600 מ"ר, ומיועדת עובדי החברה בלבד.

באותו הבניין יושבות גם החברה המתחרה של צ'ק פוינט משכבר הימים, ענקית הסייבר פאלו אלטו – החולשת על ארבע קומות במגדל. החברות פועלות בשווקים דומים, ומתחרות ביניהן על לקוחות, שווי שוק ועובדים. הסכסוך בין השתיים כבר קיבל ביטוי פומבי בקמפיין חוצות שערכה פאלו אלטו נטוורקס נגד צ'ק פוינט. לצדן יושבות במתחם BEALL חברות נוספות הפועלות במתחם אבטחת המידע, ובהן Cybereason, CyMotive , ו-Argus Cyber Security LTD. 

הקמפיין של פאלו אלטו המשמיץ את צ'ק פוינט, ב-2013צילום: תומר אפלבאום

בצ'ק פוינט אישרו את המידע ומסרו כי לאור התרחבות החברה היא נמצאת כל הזמן בחיפוש אחר פתרונות נדל"ן, כאשר המרחק מהמשרדים הראשיים היה שיקול מרכזי לבחירת החלל הנוכחי.

המהלך הנוכחי של צ'ק פוינט מבטא את הנכונות של הארגונים והחברות הגדולים לעבור אל סביבת חללי העבודה המשותפים. בכך הם נמנעים מתפעול ואחזקת נכסים, ומעבירים אותם לידיהם של גופים שמייצרים שירותים נלווים רבים במבני המשרדים המאוגדים תחת נותן שירות אחד.

בתוך כך, בימים אלו פותחת רשת בי-אול, שבבעלות איש העסקים נס שובל, מתחם עבודה נוסף ברחוב יהודה הלוי 48 בתל אביב. יהיה זה המתחם החמישי של הרשת בארץ.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker