רז סמולסקי

>> קבוצת רכישה שמארגנת חברת בסר מימשה קרקע לבניית מגדל משרדים בשם בסר 4 באזור התעסוקה BBC בבני ברק ב-160 מיליון שקל. עם השותפים בקבוצה נמנה עמיר בירם, לשעבר מנכ"ל בריטיש ישראל.

המגדל ייבנה ברחוב מצדה, בסמיכות למגדל בסר 2, באזור התעסוקה המתפתח בבני ברק בסמוך לקניון איילון. ההשקעה המתוכננת נאמדת ב-570 מיליון שקל, כולל מחיר הקרקע שמהווה 28% מההשקעה. מחירי המשרדים נעו בין 5,800 שקל למ"ר בקומות הנמוכות ל-8,600 מ"ר בקומות הגבוהות.

מגדלי בסר - הדמייהצילום: יח"צ

במגדל יהיו 41 קומות בשטח כולל של משרדים בהיקף של כ-55 אלף מ"ר לא כולל חניונים. שטח כל קומה נע בין 1,400 ל-1,600 מ"ר ושטח יחידות המשרדים שנמכרו החל ב-200 מ"ר עד לקומה שלמה. לדברי נחשון קיויתי, מנכ"ל קבוצת בסר, בקבוצה 110 שותפים שרכשו בממוצע כ-300 מ"ר כל אחד. 10 קומות במגדל יישארו בבעלות של בעלי הקרקע המקוריים של המגרש עליו נבנה המגדל.

בסר 4 מצטרף למגדל בסר 3 שגם הוא נבנה בימים אלה על ידי קבוצת רכישה שארגנה החברה. מבחינה אדריכלית שני המגדלים זהים, אלא שמגדל בסר 3 נמוך יותר וגובהו 35 קומות. שני המגדלים נבנים על שטח כולל של 21 דונם. הבנייה של בסר 3 נמצאת בעיצומה והגיעה לקומה ה-22. בסך הכול יכללו שני המגדלים משרדים בשטח של 90 אלף מ"ר, 3,000 מ"ר של חנויות ומסעדות בקומת הקרקע ו-2,000 מקומות חנייה שנבנו על פי תקן החנייה הישן. לפי תקן זה יש לבנות חנייה אחת לכל 40 מ"ר של משרדים, בעוד התקן החדש מצמצם באופן ניכר את מספר מקומות החנייה.

עבודות הביצוע של המגדל צפויות להתחיל בחודש נובמבר השנה. את הפרויקט תיכנן משרד אבנר ישר אדריכלים. עורכי הדין שייצגו את בסר הם רועי מקוב ומשה הוברמן ממשרד הרמן מקוב ואת בעלי הקרקע ייצג עו"ד יוסי כהן.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker