עסקה חריגה בצפון תל אביב: דירה במגדל יוקרה נמכרה ב-38 מיליון שקל

הדירה בפרויקט מגדל בית ליסין - בשטח של 447 מ"ר - משתרעת על פני הקומה ה-21 וכוללת ארבעה מקומות חניה ■ הרוכש, תושב חוזר, ישקיע עוד כ-15 אלף שקל למ"ר - מה שצפוי להקפיץ את המחיר הסופי לכ-100 אלף שקל למ"ר בנוי

יעל דראל
יעל דראל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דירות בפרויקט מגדל בית ליסין בתל אביב
דירות בפרויקט מגדל בית ליסין בתל אביבצילום: viewpoint

עסקה חריגה בשוק המגה-יוקרה בתל אביב: בשבוע החולף נמכרה דירת פרימיום בקומה ה-21 בפרויקט מגדל בית ליסין לתושב חוזר - ששילם כ-38 מיליון שקל תמורתה. הדירה היא בשטח של 447 מ"ר, ומשתרעת על פני הקומה כולה, כוללת 62 מ"ר מרפסות, שני מחסנים וארבעה מקומות חניה תת-קרקעיים.

העסקה - שהיא כאמור חריגה מאוד, בעיקר נוכח מצבו המקרטע של שוק היוקרה בעיר בשנים האחרונות, נסגרה ברמת מעטפת בסכום של 38,113,004 שקל – המשקף שווי של כ-85 אלף שקל למ"ר בנוי.

הדמית מגדל בית ליסין
הדמית מגדל בית ליסיןצילום: viewpoint

על פי מקורות המעורים בעסקה, הרוכש צפוי להשקיע בדירה סכום נוסף של כ-15 אלף שקל למ"ר כדי להתאימה לצורכי משפחתו, מה שצפוי לפי ההערכות להעלות את המחיר הסופי לכ-100 אלף שקל למ"ר בנוי. מחיר זה מגלם כבר את שטחי המרפסות, החניות והמחסנים.

מגדל בית ליסין תוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי-מור-סיון ברחוב ויצמן, באזור ככר המדינה בתל אביב. הוא ישתרע על פני שטח של 13.5 אלף בנוי, יתנשא לגובה של 26 קומות ויכלול 57 דירות. המגדל יכלול עם סיום בנייתו חדר כושר ובריכת שחייה, ותכנון השטחים הציבוריים והחללים הפנימיים בו הופקדו בידי משרדו של פיצו קדם. גמר הבנייה מתוכנן לדצמבר 2021.

מאלה שמר, מבעלי חברת מגדלים המשווקת את מגדל בית ליסין, לא נמסרה תגובה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי