ניתוח עסקה

הצרפתי שקנה ביוקר דירה הצופה לשלולית בנתניה

הדירה, שנמצאת בקומה שישית בבניין של 16 קומות, נרכשה על ידי תושב חוץ צרפתי, שקנה אותה להשקעה עם אפשרות לגור בה בעתיד

שלומית צור

הנכס: דירת 5 חדרים, בשטח 131 מ"ר ועוד 16 מ"ר מרפסת, בקומה שישית, עם נוף לים, בשכונת האגמים בנתניה נמכרה ב-1.75 מיליון שקל.

ניתוח העסקה: הדירה נמכרה באחרונה בפרויקט חדש, שמקימה חברת אשדר, הכולל 9 בניינים בני 9-25 קומות. את הדירה, שנמצאת בקומה שישית בבניין של 16 קומות, רכש תושב חוץ צרפתי, שקנה אותה להשקעה עם אפשרות לגור בה בעתיד. הבניין ממוקם בחלק המערבי של פארק השלולית. הפרויקט צפוי להתאכלס עוד שנתיים וחצי.

צילום: הדמיה - אשדר

לפני כחודש נמכרה דירה דומה במתחם, גם היא על הנייר, בפרויקט טופ אגמים של חברת בוני התיכון, ב-1.59 מיליון שקל. הדירה שנמכרה היתה גם כן בקומה שישית, וכוללת 5 חדרים בשטח של 129 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת. הפרויקט של בוני התיכון ממוקם בצד הדרום מזרחי של המתחם, סמוך לגבעת האירוסים, על כביש שלום עליכם שמוביל לכביש החוף. צפי האכלוס של הפרויקט הוא אפריל 2012.

מחיר הדירה ששילם רוכש הדירה מהפרויקט של אשדר גבוה יותר - 12.5 אלף שקל למ"ר לעומת 11.5 אלף שקל למ"ר ששילמו רוכשי הדירה בפרויקט של בוני התיכון. אך, למרות הקומה הזהה בה ממוקמות הדירות, מיקום הפרויקט של אשדר אטרקטיבי יותר, כיוון שהדירה צופה לים ולשלולית. יחד עם זאת, לדירה של בוני התיכון יתרון בדמות האכלוס המוקדם יותר, שמקל על מימון רכישת הדירה.

שורה תחתונה: מחיר לא זול עבור הנוף היפה. בעלי תקציב מוגבל יותר ימצאו את הפרויקט של בוני התיכון מתאים יותר.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

-

סייעו בניתוח העסקה: חברת אשדר, חברת בוני התיכון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker