בכמה נמכרה דירת 3 חדרים ללא חניה בגבעתיים?

מדובר בדירה בבניין ישן ופינתי. הדירה פונה לרחוב ז'בוטינסקי - רחוב חד סטרי ושקט - ולא לרחוב ויצמן, המהווה ציר ראשי בעיר עם תנועת כלי רכב ערה

שלומית צור

הנכס: דירת 3 חדרים בשטח 72 מ"ר בפינת הרחובות ויצמן וז'בוטינסקי במרכז גבעתיים נמכרה ב-1.19 מיליון שקל. הדירה נמצאת בקומה השנייה, ללא מעלית וללא חניה.

ניתח העסקה: מדובר בדירה בבניין ישן ופינתי. הדירה פונה לרחוב ז'בוטינסקי - רחוב חד סטרי ושקט - ולא לרחוב ויצמן, המהווה ציר ראשי בעיר עם תנועת כלי רכב ערה.

לדברי ירון נאור הוכדורף, מנהל מחלקת מגורים באל הנכס גבעתיים, שביצע את העסקה, הדירה עברה שיפוץ חלקי והיתה מושכרת עד לאחרונה. המוכר החליט למכור אותה כי רצה לרכוש נכס אחר עבור בן משפחה, והקונה הוא צעיר שרכש את הדירה למטרת מגורים.

לדברי הוכדורף, הדירה היתה פנויה והמוכר היה רציני במיוחד ודרש עבורה מחיר ריאלי, ולכן היא נמכרה בתוך שבוע ימים בלבד. עם זאת, הוכדורף מציין כי מורגשת רגיעה בשוק כיוון ש"קונים רבים יושבים על הגדר וממתינים לבחון את ההשלכות של כל החלטות הממשלה שהתקבלו באחרונה על מחירי הדירות".

לדברי הוכדורף, רחוב ז'בוטינסקי נחשב לרחוב מבוקש בעיר. להערכתו, עבור דירה דומה ברחוב ז'בוטינסקי, אך במיקום מרוחק יותר מפינת רחוב ויצמן הסואן, ניתן היה לקבל 50-100 אלף שקל יותר מהמחיר בעסקה הנוכחית.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

שורה תחתונה: יש גם דירות במחירים סבירים בגבעתיים.

-

סייע בניתוח העסקה: מנהל מחלקת מגורים "אל הנכס" גבעתיים ירון נאור הוכדורף.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker