כמה הייתם משלמים עבור בית כפרי עם נוף לעמק האלה?

הבית צמוד קרקע, בן 15 שנה וכולל שלושה חדרים וחצי

רנית נחום-הלוי

שם: חגית הדני

גיל: 57

עיסוק: בעלת עסק

מצב משפחתי: אמא לטל

איזה בית את מוכרת? "אני מוכרת בית צמוד קרקע ברחוב הגפנים 16 ביישוב שריגים בעמק האלה. הבית בשטח של כ-90 מ"ר בנוי על מגרש של 450 מ"ר. על אף שהבית קטן, הוא מתוכנן בצורה שנותנת תחושת מרחב. מלבד זאת, ניתן לבצע הרחבה של כ-150 מ"ר.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

"הבית בן 15 שנה וכולל שלושה חדרים וחצי. הוא מתוחזק היטב ונבנה בסגנון כפרי וקומפקטי, ועם זאת יוצר תחושת מרחב. בבית שני חדרי שינה, חצי חדר שמשמש ממ"ד וסלון מרווח מאוד עם פינת עבודה. קירות הבית עבים, ולכן יש בידוד טוב מחום וקור. הבית עוצב באמצעות נישות רבות, מעין גומחות, היוצרות מראה ייחודי.

"בגינת הבית ישנה פרגולה בה משולבים סוככי גפן ותאנה. החלק האחורי של הבית צמוד ליער בריטניה והחלק הקדמי משקיף לעמק האלה. בגלל הקירבה ליער בריטניה ומיקום הבית באזור גבוה, אני נהנית מאוויר טבעי וקריר גם בימות הקיץ, כך שעל אף שיש מזגן בבית, הוא לא נמצא הרבה בשימוש".

היישוב: שריגים הוא יישוב כפרי, הנמצא דרומית לבית שמש ושייך למועצה האזורית מטה יהודה. המקום מתאפיין בחיי קהילה עשירים, וישנם בוכמה גני ילדים, פעוטונים ושתי תנועות נוער. קיים באזור בית ספר אזורי, ובית ספר אלטרנטיבי ביישוב סמוך.

"הסביבה משופעת בכרמים, יקבים קטנים ומחלבות בוטיק. כמו כן, פועל באזור מרכז ורטיגו, שבו ניתן למצוא סדנאות בנושאים אקולוגיים, חוגים, בריכת שחייה, מרפאה אזורית ומרכז מסחרי המשרת את כל תושבי האזור".

מחיר מבוקש: 1.87 מיליון שקל.

איך קבעת את המחיר? "לפי השוואה למחירי נכסים שנמכרו במקום, והערכת מתווכים".

למה החלטת למכור את הנכס? "אני מחפשת בית ביישוב סמוך יותר לירושלים, שם לומד בני".

היכן תתגוררי? בינתיים אשכור דירה באזור, עד שאקנה נכס חדש".

איך התנהגות הרוכשים? "קיימת התעניינות גדולה, בעיקר של זוגות מאזור המרכז ועמק האלה".

למי מתאים הנכס? "לאנשים אוהבי טבע, חיים שקטים באוויר נקי וחיי קהילה".

כמה זמן את מציעה את הבית, ואיך? "כארבעה חודשים, דרך אתר 'יד2'".

תחבורה ומדד הפקקים: "הנסיעה לתל אביב נמשכת כ-50 דקות. הנסיעה לירושלים נמשכת כ-40 דקות דרך כביש 1. ישנה תחנת רכבת בבית שמש הסמוכה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker