דירת 5 חדרים ביהוד נמכרה ב-1.7 מיליון שקל

הרוכשים הם משפרי דיור, שגרו קודם בשלב הראשון של פרויקט high הגנים התלויים

שלומית צור

הנכס: דירת 5 חדרים בקומה שמינית מתוך 14, 127 מ"ר ועוד מרפסת בשטח 14 מ"ר, עם חניה תת-קרקעית, נמכרה ב-1.7 מיליון שקל. הדירה נמצאת בפרויקט high הגנים התלויים של חברת אאורה ישראל.

ניתוח העסקה: הרוכשים הם משפרי דיור, שגרו קודם בשלב הראשון של הפרויקט. את הדירה בשלב הראשון, שבה 4 חדרים, הם רכשו לפני שלוש שנים ב-1.15 מיליון שקל, ונכנסו אליה לפני שנה בלבד עם שני ילדיהם. מאז נולד לזוג ילד נוסף. מאחר שלא רצו לעזוב את הסביבה ואת גני הילדים, החליטו לקנות דירת 5 חדרים בחלק החדש של הפרויקט, שנבנה כעת וצפוי להתאכלס באוגוסט 2013.

את הדירה בה הם מתגוררים בכוונתם למכור כעת ב-1.55-1.6 מיליון שקל. את דירת 5 החדרים רכשה המשפחה במחיר פרה-סייל באירוע מכירות של אאורה ישראל. מחיר המחירון הינו 1.8 מיליון שקל, ובאירוע קיבלו בני הזוג הנחה של 100 אלף שקל, וכן תנאי מימון נוחים.

בפרויקט חדש שנבנה כעת לא רחוק בנוה מונוסון, מציעה חברת אשדר דירות 5 חדרים של כ-130 מ"ר, עם מרפסות, סביב 2.1-2.2 מיליון שקל. פרויקט זה אמור להתאכלס בדצמבר 2012. מכאן שמחיר הרכישה ששילמה המשפחה אטרקטיבי, אך הפער במחיר נגזר גם מכך שנוה מונוסון נחשב ליישוב אינטימי ופסטורלי יותר מיהוד, וכן מכך שבדירות שנמכרו במונסון יש שתי חניות לכל דירה לעומת חניה אחד בפרויקט ביהוד.

שורה תחתונה: הרוכשים נהנו ממחיר אטרקטיבי במכירה מוקדמת

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

-

סייעו בניתוח העסקה: חברת אאורה ישראל, חברת אשדר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker