ערן אזרן

חברת הנדל"ן רמות בעיר, שגייסה 96 מיליון שקל באמצעות הנפקת אג"ח בחודש מארס האחרון, מרחיבה את פעילותה: החברה, בעלותם המשותפת של קבוצת יובלים של היזם איציק ברוך וישראל לוי נדל"ן, דיווחה הבוקר כי חברה בת (90%) חתמה על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים בשכונת מורשה ברמת השרון.

בכוונת רמות בעיר להקים במקום 144 דירות ושטחי מסחר, בשטח כולל של כ-14,400 מ"ר. לפי הדיווח לבורסה, היקף הפרויקט המתוכנן הינו 170 מיליון שקל. מימון הפרויקט יתבצע באמצעות ליווי פיננסי "סגור" שיינתן לחברה על ידי מוסד פיננסי מלווה.

מתחם שבי ציון
מתחם שבי ציוןצילום: אליאב מימון

במסגרת העסקה יקבלו בעלי הקרקעות הפרטיות 43% מהזכויות בפרויקט, שממוקם ברחוב שבי ציון. העסקה נחתמה בכפוף לתנאים מתלים, בהם אישור תב"ע תוך פרק זמן קצוב, וכן שהתב"ע תכלול לפחות 144 יחידות דיור. 

עסקה זו היא השנייה שמבצעת רמות בעיקר מאז הנפקת האג"ח בבורסה. בעסקה שביצעה מיד לאחר הגיוס, היא רכשה 2 בנייני משרדים בשכונת מגורים בצפון תל אביב. 

רמות בעיר, שמנוהלת על ידי אליאב מימון, מקימה בימים אלו את מתחם המגורים "רמות השרון". מדובר במתחם פינוי בינוי רחב היקף ברחוב החלוץ, המאגד בתוכו 4 פרויקטים אשר במסגרת כל אחד מהם יוקם מגדל בן 23-26 קומות. בסך הכל, יוקמו במתחם 588 יחידות דיור חדשות במקום 168 יחידות דיור ישנות. פרויקט המגדל הראשון צפוי להתאכלס במהלך 2019, ואילו פרויקט המגדל השני נמצא בשלבי בנייה מתקדמים.  

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker