נוה שוסטר רוכשת קרקע ל-130 יחידות דיור ברמת גן ב-91 מיליון שקל

על הקרקע יוקם מגדל מגורים בן 25 קומות הכולל 130 דירות, ובניין נוסף בן שש קומות; שווי הקרקע ליחידת דיור מוערך ב-700 אלף שקל

שלומית צור

קבוצת נוה שוסטר, שבבעלות היזמית דליה שוסטר, חתמה בסוף השבוע על הסכם לרכישת קרקע פרטית המיועדת להקמת 130 דירות ברחוב רש"י ברמת גן תמורת 91 מליון שקל. את הקרקע מכרה חברת בהרי פלוטקין.

הרכישה מותנית בשינוי תוכנית בנין עיר (תב"ע), המצוי בהליך בועדה המחוזית לתכנון ובנייה. על פי התב"ע החדשה, על הקרקע יוקם מגדל מגורים בן 25 קומות הכולל 130 דירות, בשטח עיקרי של 85 מ"ר לדירה. כמו כן מתוכנן להיבנות בניין נוסף בן שש קומות, אשר ישתלב במרקם הבניה ברח' רש"י. העסקה מגלמת שווי קרקע של 700 אלף שקל ליחידת דיור אחת. על התכנון הופקד האדריכל גידי בר אוריין.

רמת גןצילום: וקנין עופר

הקרקע, בשטח 3.5 דונם, ממוקמת במרכז העיר עם נגישות גבוהה לצירי תחבורה מרכזיים, בקטע שבין ציר אבא הלל מצפון לציר ז'בוטינסקי מדרום. "רחוב רש"י הינו רחוב שקט הנהנה מהקרבה למרכז העיר ולאזור מתחם הבורסה, ולכן נחשב לאזור מגורים אטרקטיבי" מסרה שוסטר. "אני מאמינה כי הביקושים לדירות באזור יהיו גבוהים".

את בעלי הקרקע ייצגו בעסקה עו"ד שי הוברמן, ממשרד מ. פירון ושות', ועו"ד אופיר קינן ממשרד עוה"ד תיק, גלעד, קינן. את נוה שוסטר ייצג בעסקה עורך הדין ירון טיקוטצקי ממשרד דורון-טיקוצקי.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker