רמי שבירו זכתה במכרזים לבניית 271 דירות בכפר סבא בסכום כולל של 223 מיליון שקל

שבירו זכתה בחמישה מתוך שישה מכרזי מינהל מקרקעי ישראל, במחיר המשקף כ-850 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור

רנית נחום-הלוי

חברת רמי שבירו זכתה בחמישה מתוך שישה מכרזים של מינהל מקרקעי ישראל בשכונה הירוקה בכפר סבא לבניית 271 דירות בהיקף כספי של 223 מיליון שקל כולל פיתוח. העסקה משקפת מחיר של 850 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור, מחיר גבוה הזהה לעלות הקרקע במכרזים אחרונים שהוציא המינהל בשכונה היוקרתית עיר ימים בנתניה.

במכרז הנוסף זכתה חברת אהרון מועלם, שתבנה 19 דירות במחיר של כ-818 אלף שקל לקרקע לדירה.

שכונת כפר סבא הירוקה היא אחת הסיבות לעלייתה של כפר סבא על מפת הנדל"ן החם. השכונה, הכוללת כ-5,000 דירות על שטח של כ-1,280 דונם, עם מרכז מסחרי בשטח של כ-150 אלף מ"ר, הכניסה לאזור מספר חברות נדל"ן שזיהו את הפוטנציאל.

בשכונה יוקם פארק על שטח של כ-200 דונם, ותושביה ייהנו ממרכז מסחרי, קאנטרי קלאב וקרבה לפארק ההיי-טק ברעננה. כמו כן, החברות הבונות בשכונה מחויבות לעמוד בתקנים מיוחדים כך שעלויות הבנייה מתייקרות.

כבר כיום פועלת חברת רמי שבירו בשכונה, ובשנים האחרונות הקימה 12 בניינים בהם למעלה מ-300 דירות. הדירות בפרויקטים של החברה נמכרות במחיר של 1.7 מיליון שקל בממוצע לדירת ארבעה חדרים וכ-1.9 מיליון שקל לדירת חמישה חדרים. החברה מעריכה כי תחל את השיווק כבר במהלך הקיץ, וההערכות הן כי הדירות יימכרו במחירים דומים, בשלב הראשון.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

"השכונות הירוקות בכפר סבא צברו פופולאריות עצומה בשנים האחרונות", אומר שבירו. "והדירות בשכונה נחטפות הרבה לפני תחילת הבנייה. לכן, מבחינה אסטרטגית, האמנו בשכונה, בפוטנציאל שלה והחלטנו להתמודד על מכרזי המינהל. אני שמח שלמעט מכרז אחד זכינו בכל המכרזים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker