טדי שגיא במו"מ לרכישת שוק צפון בת"א

שוק צפון נפתח ב-2016 ברמת החייל בצפון תל אביב בהשקעה של 25 מיליון שקל ■ באפריל האחרון השלים טדי שגיא עסקת ענק לרכישת בניין במרכז לונדון בסכום של כ-200 מיליון ליש"ט

יעל דראל
יעל דראל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שוק צפון
שוק צפוןצילום: תומר אפלבאום

איש העסקים טדי שגיא מנהל משא ומתן לרכישת שוק צפון בתל אביב, מידיהם של מיכל אנסקי ורועי חמד. פעילות הנדל"ן של שגיא בלונדון כוללת את מתחם קמדן מרקט ועשרות נכסים מסחריים בעיר.

שוק צפון, שנפתח ב-2016 משתרע על פני כ-1,600 מ"ר ברמת החייל בצפון תל אביב, בהשקעה של 25 מיליון שקל, ופועל בקומת הקרקע של מגדלי המשרדים באזור.מתחם זה נחשב לקטן ביחס למתחמי הענק שמחזיק שגיא בלונדון, ונכון להיום, המשא ומתן בין הצדדים מצוי בשלבים ראשוניים בלבד.

באחרונה הודיע שגיא כי הוא מקים לראשונה חברה אחת שתאחד תחת קורת גג אחת את כל פעילות הקבוצה בבעלותו בתחום הנדל"ן. הצעד המשמעותי הראשון של החברה החדשה, שפועלת תחת השם LabTech, הושלם באפריל האחרון עם עסקת ענק לרכישת בניין במרכז לונדון בסכום של כ-200 מיליון ליש"ט, שבו מתעתדת הקבוצה להרחיב את פעילות רשת חללי העבודה המשותפים שבבעלותה.

פורטפוליו הנכסים של שגיא בלונדון כולל את כל מתחם קמדן מרקט בעיר, מתחם המצוי לראשונה בבעלות אחת, לצד עשרות מבנים מסחריים, רובם באזור הולבורן בעיר. לפני כשנה וחצי רכש שגיא את מתחם הולבורן לינקס (Holborn Links) שבמרכז לונדון, בעסקה שמוערכת בכ-300 מיליון ליש"ט. המתחם הענק, הגובל בשוק קובנט גארדן, סמוך לאזור הסוהו ולרחוב אוקסופרד ובו 34 מבנים בשטח כולל של כ-43 אלף מ"ר המשתרעים על כ-16 דונם. לאחר עסקה זו המשיך שגיא לרכוש מבנים נוספים באזור.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker