מגדל רכשה שליש ממגדל צ'מפיון מוטורס בבני ברק ב-70 מיליון שקל

במגדל מתוכננות להיבנות 40 קומות כאשר 30 מתוכן מיועדות למשרדים

רז סמולסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת הביטוח מגדל חתמה על הסכם לרכישה כשליש כשליש מפרויקט המשרדים של חברת אילייד בעל השליטה של צ'מפיון מוטורס בבני ברק תמורת כ-70 מיליון שקל.

מגדל צ'מפיון מוטורס נמצא בשלבי בנייה ראשונים על קרקע בשטח של כשמונה דונם בין הרחובות מבצע קדש, ששת הימים וברוך הירש בבני ברק ומול קניון איילון ואיצטדיון רמת גן. במגדל מתוכננות 40 קומות שכוללות קומה מסחרית כפולה ושני אולמות תצוגה לכלי רכב בשטח כולל של 3,500 מ"ר ועוד שלושים קומות משרדים בהיקף של 45 אלף מ"ר. בעלת המגרש והיזמית של הפרויקט הן חברת אילייד שבבעלותה צ'מפיון מוטורס המייבאת לארץ את רכבי פולסווגן, סיאט, סקודה ואאודי בשותפות בעלי קרקע פרטיים.

את חברת מגדל ייצגה בעסקה עו"ד גילי ריזל ממשרד מ.פירון ושות'. את בעלי הקרקע הפרטיים המעורבים בעסקה ייצגו עוה"ד דורון לוי, עופרה כהן ושלום סימון ממשרד עמית פולק מטלון ושות' ואת חברת אלייד ייצגו עוה"ד מאיר מזרחי ויגאל סבג. אדריכל הפרויקט הוא משרד יסקי, מור, סיוון.

עיריית בני ברק דוחפת בשנים האחרונות את אזור התעסוקה בעיר באמצעות אישור מגדלי משרדים, שההכנסות מהבנייה שלהם והארנונה שישלמו אמורים לשפר את מצבה הפיננסי של העירייה. כ-100 אלף מ"ר של שטחי משרדים ומסחר נמצאים כיום בבנייה וישנם עוד 120 אלף מ"ר בתכנון.

בשנים האחרונות נכנסו חברות רבות ליזמות באזור ביניהן אפשר למנות את חברת אשטרום שבונה את פרויקט V-Tower, שם שם מפעל ויטה שעל שטחו נבנה המגדל. המגדל נמצא ברחוב בן גוריון בסמוך למגדלי בסר וקניון איילון. אשטרום מייעדת את השטחים למכירה במחיר שמתחיל מ-7,300 שקל למ"ר בקומות התחתונות.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

חברה נוספת במתחם היא אפריקה ישראל שבונה את מגדל קונקורד בשותפות משפחת שפירא ברחוב בן גוריון בבני ברק. בשונה מאשטרום החברה מציעה את המשרדים להשכרה במחיר של כ-60 שקל למ"ר ברמת מעטפת או 75-80 שקל ברמת גמר.

מגדלים נוספים שצפויים במע"ר (מרכז עסקים ראשי) בני ברק הם שני מגדלים של קבוצות רכישה של בסר, בסר 3 ו-4, מגדל נהור, שתקים חברת דן במקום מסוף האוטובוסים ומגדל לנוקס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker