יהודה כתב נבחר ליו"ר ארגון הקבלנים של תל אביב-יפו ובת ים

כתב, ששימש בשנים האחרונות יו"ר ועדת פינוי-בינוי של הארגון, יחליף את אבנר לוי, שיפרוש אחרי 11 שנים בתפקיד

אריק מירובסקי
אריק מירובסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברי ארגון קבלני תל אביב-יפו ובת ים - הארגון המקומי הגדול ביותר שפועל במסגרת התאחדות בוני הארץ - בחרו במסגרת האסיפה הכללית השנתית את יהודה כתב לעמוד בראש הארגון. ההצבעה של חברי ארגון הקבלנים התקבלה לאחר שיו"ר הארגון ב-11 השנים האחרונות, אבנר לוי, הודיע כי בכוונתו לפרוש מתפקידו.

יהודה כתב
יהודה כתבצילום: יח"צ

בשנים האחרונות שימש כתב כיו"ר ועדת פינוי-בינוי של הארגון, והוא יעמוד בראש הנהלת הארגון. באסיפה נבחרו גם חברי הנהלת ארגון הקבלנים: אבי זיתוני, אבי מנדלר, אבישי בן חיים, איתן גולן, אמירה גל, בועז עצמון, גיא דיגמי, גיא שובי, יואב קן-תור, ירון שמיע, מורן שוסטר, עדית גבע, עמית גוטליב, צחי לביא, שמוליק מירמן ותומר צליח.

"אני שמח ונרגש לקבל על עצמי את תפקיד יו"ר הארגון, לאחר עשרות שנים של פעילות כיזם וקבלן, דור שלישי בענף, ו-25 שנים של פעילות בארגון ובהתאחדות בוני הארץ", אמר כתב לאחר הבחירה בו. "אלו שנים לא פשוטות לכל מי שעוסק בתחום הבנייה והיזמות, וזה בדיוק הזמן והמקום של הארגון להוביל שינוי, לפעול לטובת האינטרסים של חבריו, לדעת לעבוד מול רגולטורים וקובעי מדיניות על מנת להגן על עצמנו ולקיים שוק שמאפשר לכל הגורמים בו להתקיים בכבוד ובהצלחה".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker