אזורים מכרה את מלון הבוטיק הנביאים בירושלים ב-25.7 מיליון שקל

פרויקט הנביאים - ששווק כהבטחה נוצצת בעת השקתו לפני כשבע שנים וכולל מגורים ומלון - מדשדש בפועל כבר שנים, והוגדר בעבר כפרויקט שהרווח הגולמי ממנו הוא אפס ■ כעת מוכרת החברה את המלון ומצהירה כי עד כה לא כל הדירות נמכרו

יעל דראל
יעל דראל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרויקט הנביאים בירושלים
פרויקט הנביאים בירושליםצילום: רונן טופרברג

פרויקט הנביאים מדשדש וחברת אזורים, בשליטת הרשי פרידמן, מוכרת את מלון הבוטיק שהוקם בו: המלון, "בוטיק הנביאים", שבנייתו הושלמה לאחרונה וצפוי להיפתח בקרוב, נמכר תמורת 25.7 מיליון שקל. המלון ממוקם בקומות התחתונות של מתחם הדיור שאותו הקימה אזורים ברחוב הנביאים בבירה, והוא כולל 49 חדרים וסוויטות ששטחן נע בין 34-50 מ"ר. בחברה מסרו כי הרוכשת היא חברת אדר סנדריה.

הרקע לעסקת המכירה קשור ככל הנראה לעובדה כי הפרויקט נחשב על גבול ההפסדי עבור החברה. כך למשל, בדו"חותיה הכספיים לרבעון השלישי של 2015 חשפה אזורים כי הרווח הגולמי הצפוי מפרויקט הנביאים מסתכם ב-0. זאת, לאחר שברבעון השני באותה שנה רשמה הפסד של כ-8 מיליון שקל בגינו. עם זאת, באזורים דחו את הטענות בדבר הרקע למכירה וציינו כי עסקת מכירת המלון בוצעה בהתאם לאסטרטגיית החברה לצמצום פעילותה המלונאית בשוק, וללא קשר לנתוני מכירת הדירות בפרויקט.

זאת ועוד, גם כיום, כ-7 שנים לאחר השקתו הרשמית, נותרו בפרויקט המגורים הירושלמי דירות שטרם נמכרו. מנחם שנדור, מנהל השיווק של הפרויקט, ציין כי נותרו למכירה דירות 2-5 חדרים בפרויקט, לצד שני פנטהאוזים בקומה השביעית. מחירי הדירות, כך על פי הודעת החברה, נעים בין 2.69 מיליון שקל ל-6.107 מיליון שקל.

בחברה ציינו כי המלון והפרויקט ממוקמים במרכזה של העיר סמוך לבתי קפה, לשוק מחנה יהודה, למרכזי הבילוי והקניות ולבתי הכנסת.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker