כל הדירות ברוטשילד 1 בת"א נמכרו - חבס ירשום רווח של כ-220 מיליון שקל

הדירות והשטחים המסחריים בפרוייקט נמכרו בסך כולל של 788 מיליון שקל כולל מע"מ

שלומית צור
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

הושלמה מכירת הדירות והשטחים המסחריים בפרויקט היוקרה מגדל רוטשילד 1 בשדרות רוטשילד בתל אביב. סך המכירות מהפרויקט הסתכם ב-788 מיליון שקל כולל מע"מ. הרצל חבס: "סך המכירות בפרויקט הינו חסר תקדים".

מחברתו של חבס נמסר כי שתי הדירות האחרונות בפרויקט נמכרו לאחרונה בתמורה לסך של כ-93 מיליון שקל בקומות 28 ו-29. בפרויקט סך הכל 37 רוכשי דירות בגודל ממוצע של למעלה מ-400 מ"ר. להערכת החברה, שיעור הרווחיות בפרויקט יהיה לפחות בטווח של כ-32%-34% - כלומר כ-220 מיליון שקל, וזאת בהתאם למצויין בדו"ח התקופתי לשנת 2009. החברה מעריכה כי תעמוד במועד מסירת הדירות לרוכשיהן כפי שתוכנן מלכתחילה ויתבצע במהלך החודשים הקרובים.

"הצלחתו של הפרויקט מעידה יותר מכל על האמון הרב של רוכשי דירות היוקרה בקבוצת חבס ואת ייחודיות המוצר אותו מצליחה הקבוצה לייצר ואף לשווק בהצלחה רבה. אדגיש, כי החברה עדיין לא החלה להכיר בכל הכנסה שהיא בגין הפרויקט, הכנסות שההכרה בהן תחל כבר בשנת 2010 תוך כדי הצגת שיעורי רווחיות גבוהים".

הפרויקט ממוקם בשדרות רוטשילד 1 כאשר המגדל מתנשא ל-32 קומות וכולל 37 דירות. כל הדירות במגדל פונות לים ולשכונת מוה צדק, מאחר וקומת המגורים הראשונה ממוקמת בגובה 24 מ"ר מעל מפלס הכניסה למגדל. תקרות הדירות גבוהות במיוחד - 3.15 מ"ר. שטחה של קומת מגורים טיפוסית כ-780 מ"ר, כשבדרך כלל מכילה קומה שכזו כשתי דירות בלבד. בקומותיו העליונות של המגדל ממוקמות דירות פנטהאוז ייחודיות. בין רוכשי הדירות במגדל היוקרתי נמצא עידן עופר אשר שרכש פנטהאוז בקומה האחרונה של המגדל תמורת 67 מיליון שקל. כמו כן רכשו במגדל דירות יו"ר בנק הפועלים לשעבר שלמה נחמה, מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר צבי זיו, מנכ"ל רשת פוקס הראל ויזל, עו"ד דורי קלגסבלד.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker