הממשלה תשכור בניין מעופר נכסים ל-25 שנה ב-30 מיליון שקל לשנה

שם הפרויקט החדש: "מגדלי הבירה" ■ הבניין יוקם עם משרדים בשטח של כ-33,000 מ"ר ומרתפי חנייה בשטח של כ-30,000 מ"ר ■ משרדי הממשלה שיעברו לבניין החדש: משרד הבריאות, משרד הרווחה וההוצאה לפועל ■ היקף העסקה על פי ההערכות - 200 מיליון שקל

רנית נחום-הלוי

ממלא מקום יו"ר דירקטוריון עופר נכסים, ליאורה עופר, הודיעה היום על חתימת הסכם בין עופר נכסים לבין קרסו נדל"ן וחברת ב.ס.ט ייזום ובנייה שבשליטת בדיע טאנוס, להקמת בניין משרדים אשר ישרת את הדיור הממשלתי ברוממה ירושלים. הפרויקט ייקרא "מגדלי הבירה" והבניין ישרת את משרד הבריאות, משרד הרווחה וההוצאה לפועל.

ההסכם עם ב.ס.ט הינו בשיטת Turn Key ובהיקף כספי של כ-200 מיליון שקל. לפי ההסכם, יוקם בניין משרדים בשטח של כ-33,000 מ"ר ומרתפי חניה בשטח של כ-30,000 מ"ר, כאשר החפירות באתר הסתיימו. הבניין יושכר כולו לדיור הממשלתי בחוזה לתקופה של 25 שנה וסך ההכנסות מהבניין מוערכות ב-30 מיליון שקל לשנה.

אהוד צין, סמנכ"ל התפעול של החברה, מסר כי הליך בחירת החברה המבצעת, קבלת ההצעות והמכרז, ארכו שלושה חודשים והשתתפו בו חמש חברות מהגדולות ביותר בענף הבנייה. הצעת ב.ס.ט היתה הטובה ביותר על כל מרכיביה ולפיכך זכתה בעבודה.

עופר הוסיפה כי הקמת הבניין מהווה עבור עופר נכסים נקודת ציון נוספת בתחומי פעילותה, וזאת בנוסף להשקעותיה בתחומי המרכזים המסחריים, הנכסים המניבים, המלונות, הנדל"ן למגורים ובנק המזרחי.

הליווי הפיננסי יבוצע על ידי בנק הפועלים. עורכי הדין המלווים את העסקה הם ממשרד אביצן נצר וולצקי ושות', משרד ההנדסה וקסמן גוברין ינהל ויפקח על הבנייה, ומתכנני הפרויקט הם משרד קולקר קולקר אפשטיין אדריכלים בע"מ.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker