רנית נחום-הלוי

תל אביב ממשיכה לייצר עסקות בשוק מגורי היוקרה. השבוע נחתמה עסקה למכירת דירה בקומה ה-20 בפרויקט היוקרה 'נווה צדק על הים' תמורת 19 מיליון שקל. הדירה נמכרה לזוג יהודים-אירופאים המתכננים לעלות ארצה, עם אכלוס המגדל בעוד כ-3 שנים. את המגדל תכנן אבנר ישר ממשרד ישר אדריכלים.

הדירה שנמכרה בשטח של כ-400 מ"ר, ממוקמת בקומה ה-20 ומורכבת מחיבורן של 4 דירות בקומה ליחידה אחת. המחיר מגלם שווי של כ-47 אלף שקל למ"ר נטו. רק לפני כחודש חתמה חברת אירו-סאט שבבעלות אברהם נמדר ורוני פלד על הסכם אופציה למכירת דירה בשטח של כ-1,000 מ"ר תמורת כ-71 מיליון שקל, ברמת מעטפת.

פרויקט נווה צדק על הים, הוא בבעלות חברת יורוקום נדל"ן, צמח המרמן, וקבוצת משקיעים מבלגיה. הפרויקט כולל מגדל מגורים הצפוי להתנשא לגובה של 40 קומות, ויכלול כ-160 דירות פאר הצופות לים. השטחים הציבוריים המיועדים לשימוש דיירי הפרויקט יכללו בין היתר ספא מפואר, חדר כושר, בריכת שחיה חיצונית, לובי, לאונג' וחדר ישיבות. בנוסף למגדל המגורים יוקם מתחם הפביליון - מבנה נוסף בן 5 קומות שיכלול דירות דופלקס ודירות לופט מיוחדות וכן שדרת חנויות בוטיק שיותאמו באופיין לחנויות הציוריות והייחודיות של נווה צדק.

מהחברות נמסר כי מתחילת השיווק עד היום נמכרו בפרויקט 64 דירות בהיקף כולל של כ-278 מיליון שקל. עוד נמסר כי הרוכשים, הם ברובם אנשי עסקים מישראל, שוויץ, ונצואלה צרפת ואנגליה. במהלך השנה נמכרו בפרויקט דירה בקומה ה-14 תמורת כ-8.1 מיליון שקל, דירה בקומה ה-6 תמורת 10.1 מיליון שקל ודירה בקומה ה-13 תמורת 21 מיליון שקל.

לפני כחצי פורסם כי הוועדה המחוזית תל אביב אישרה להפקדה תוכנית שקידמו היזמים להגבהת הבניין ב-10 קומות. לפי החלטת הוועדה, תוספת זו תאפשר ליזמים לבנות עוד כ-50 יח"ד, כך שמספר הקומות המרבי במגדל יעמוד על- 40 קומות. במסגרת התוכנית תוקם גם שדרה רחבה (הרחבה של שדרת אלחנן) בהמשך לשדרה הקיימת כיום לאורך מלון דוד אינטרקונטיננטל. השדרה תכלול שני נתיבי תנועה לכל כיוון, כמו גם שביל לאופניים, מדרכה רחבה להולכי רגל ושדירות עמודים. הפרויקט מקודם בשיתוף פעולה עם "ארמאני קאזה- מילאנו", במסגרתו ימכרו הדירות בפרויקט, עם ריהוט מבית ארמאני קאזה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי
TheMarker Online

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker