קבוצת רכישה חדשה בגוש הגדול בתל אביב: 35 מיליון שקל למגרש לבניית 30 דירות

קבוצת מגדלים תקים הקבוצה לבניית בניין מגורים בן 11 קומות. מיני פנטהאוזים בני 4 חדרים ימכרו ב-2 מ' ש'

גיא ליברמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

קבוצת רכישה נוספת יוצאת לדרך: קבוצת מגדלים בניהולן של קרן בן דוד וחני הורוביץ מבקשת לגבש קבוצה של 30 רוכשים לבניית בניין מגורים בן 11 קומות בגוש הגדול בתל אביב.

השתיים חתמו על הסכם אופציה שתוקפו 90 יום, לרכישת מגרש בשטח 1.4 דונם, הנמצא בפינת הרחובות אמיר גלבוע וישע חפץ, תמורת 30 מיליון שקל ועוד מע"מ (סכום הרכישה מוערך בכ-35 מיליון שקל).

המחיר מגלם שווי של 1.16 מיליון שקל, שמשקף היטב את מחירי הקרקעות כיום באיזור. הקרקע שייכת לחברת המרכז החדש בע"מ שבשליטת משפחת טייבר שקידמה את הליכי התכנון על המגרש עד כה. לדברי בן דוד והורוביץ, דירת מיני-פנטהאוז בשטח 3 חדרים, בשטח של כ-100 מ"ר ברוטו עם מרפסת של כ-20 מ"ר נוספים, תימכר במחיר משוער של כ-1.73 מיליון שקל.

מיני-פנטהאוז של 4 חדרים בשטח של כ-135 מ"ר ברוטו, עם מרפסת של כ-20 מ"ר נוספים תימכר בכ-2 מיליון שקל. דירת מיני פנטהאוז של 5 חדרים בשטח של כ-153 מ"ר ברוטו, עם מרפסת בשטח של כ-25 מ"ר תימכר בכ-2.29 מיליון שקל.

בנוסף יעמדו למכירה 2 פנטהאוזים בקומות הגבוהות שמחיריהם מוערכים ב-7.5 מיליון שקל ו-10 מיליון שקל. קבוצת מגדלים הקימה שתי קבוצות רכישה בשנה האחרונה, שתיהן לרבי קומות בשכונת אם המושבות בפתח תקוה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker